Redmi 3S

trogi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2014.10.12. 21:23
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Redmi 3S

#1781

Hozzászólás Szerző: trogi »

Egy kis kiegészítés a kómás aksihoz:
ma használtam a SOD Killer alkalmazást és eddig rendben működik, azaz 75%-100% közötti töltöttség esetén is fel tudom éleszteni a telefonomat! :)


trogi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2014.10.12. 21:23
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Redmi 3S

#1782

Hozzászólás Szerző: trogi »

Szerintem valamelyik alkalmazás frissítése után újra behalt a telefonom, újra elkezdte produkálni a fenti jelenséget (SOD) :(
Ezután felraktam a globál stabil romot [MIUI Global 10.2 | Stabil 10.2.2.0(MALMIXM)], amitől egyenlőre úgy tűnik, hogy minden rendben van :), de csak ilyen téren, ugyanis most nem enged számítógépről másolni telefonra se képet, se hangot. :(
Avatar
Milestone2
Morgó Medve - Óvóbácsi
Morgó Medve - Óvóbácsi
Hozzászólások: 13858
Csatlakozott: 2014.12.14. 21:49
9
Telefonom: Xiaomi Mi 11
Tartózkodási hely: Nyűves porhüvelyemben
 megköszönte: 1 alkalommal
 megköszönték: 15 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Redmi 3S

#1783

Hozzászólás Szerző: Milestone2 »

MTP engedélyezve?

...ha igen, amikor így megbolondul én TWRP-ben szoktam másolni. Macerásabb, de legalább megy.

朱利安死了.請不要再打電話給他.红米7标准版3GB32GB稳定MIUIv10.3.2.0PFLMIXM

Tudásbázis:
Bootloader-nyitás menete: https://cutt.ly/AhmWSGM
TWRP telepítésmódok: https://cutt.ly/UhmWWVo
Kínai MI PC Suite: https://cutt.ly/mhmODOf
Xiaomi telefon eladás-vétel előtt: https://cutt.ly/1hmWasf
Flesselés Linuxon: https://cutt.ly/ahAvBst
trogi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2014.10.12. 21:23
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Redmi 3S

#1784

Hozzászólás Szerző: trogi »

Igen, engedélyezve.

Közben reggel kollégám akaratlanul is rájött, hogy kell: a képeket nem a DCIM könyvtárba kell másolni, hanem egy akármilyen nevű, a telefon belső tárhelyén létrehozott (/storage/emulated/0/akármilyen nevű könyvtár) könyvtárba, majd onnan a telefonon Totál Kommanderrel áthelyezni. Ezzel a megoldással megy minden, mint a karikacsapás. :)

TWRP nincs a telefonon, az majd a következő lépés lesz, ha újra megjelenne a mélykóma.
Úgy tűnik, csókos nálam ez a teló, hogy kap még egy plusz esélyt. :D
trogi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2014.10.12. 21:23
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Redmi 3S

#1785

Hozzászólás Szerző: trogi »

Újra bedöglött a telefonom. Globál stabillal 2,5 napot bírt ki mélykóma nélkül. X(
Egyátalán milyen olyan rom van, ami bírja a magyar nyelvet és hírből sem ismeri a mélykómát (sod)??
szergej75
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016.08.21. 16:34
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Redmi 3S

#1786

Hozzászólás Szerző: szergej75 »

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy az iGo nextgen és az iGo navigation program is navigáció közben egy percen belül kilép. Szépen betölt, gyors is, a térképet is betölti akár a világ végére is, de amint elindulunk, egy kilométeren belül hibaüzenet, vagy napló nélkül kilép. Miui 9 alatt ugyan ennek a programnak semmi baja nem volt. Egy nálam okosabb ember azt mondta, hogy ez a jelenség a memória túlcsordulásra utal. A telefon visszaállítottam a gyári beállításokra és kb hatszor tettem fel valamelyik programot, kínosan ügyelve, hogy előtte minden adatot töröljek, az eredmény mindig ugyanaz.
16 Gb szabad helyem van és 1,8Gb szabad memória.
Lehet e az a probléma, hogy a Miui 10-re nincs ráoptimalizálva az iGo, vagy csak ebből a frissítésből hagyhatták ki a firmwaret? 10.2.2 stabil ROM-om van.
A segítséget előre is köszönöm!
trogi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2014.10.12. 21:23
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Redmi 3S

#1787

Hozzászólás Szerző: trogi »

Csütörtökön egy sima töltés után újra megjavult a telefonom, megszűnt (vagy kezelhetővé vált) a mélykóma.
Ki érti ezt? 8-|
lzsolt75
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2016.10.05. 12:01
7
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro
Gender:

Re: Redmi 3S

#1788

Hozzászólás Szerző: lzsolt75 »

Sziasztok!
Fiam használ még egy ilyen telefont, viszont az akku felpúposodott benne. Míg összejönne a cseretelefonra való, addig kicserélném az akkut. Van eseteleg valakinek elfekvőben? Vagy honnan érdemes nem túl drágán rendelni, ahonnan hamar megérkezik?

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 3 eszközömről

Xiaomi Mi 9T PRO (Raphael)
Peltar
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.10.08. 12:32
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Redmi 3S

#1789

Hozzászólás Szerző: Peltar »

Nekem tudta produkálni azt is hogy bekapcsolás, használat , majd SOD előtt kikapcsolás (nem engedtem lepihenni, már előtte kikapcsoltam)után töltőre dugva töltés közben is meg tudott fagyni, kb 5/1x . Pedig kikapcsolt állapotban való töltéskor csak a
MI logó jön be, majd az aksi képe a töltöttségi szintnek megfelelően, majd képernyő kialszik, lemegy alvó módba. Ha töltés közben már megfagy 5-ből 1x akkor mikor lehúzom a töltőről, a töltést jelző led sem alszik ki és zöldre sem vált, bekapcsolni is csak power gomb 12s nyomva tartása mellet lehet. Megérzésem szerint már bekapcsoláskor eldől hogy boot után normál használat közben ha elmegy alvóba akkor onnan már nem fog visszajönni. Ha van fent twrp, twrp-be lépve az alatt minden rendben, jól tölt, jól is jelzi, led is zöldül és ha lemegy pihizni akárhányszor be lehet kapcsolni. Teljesen ROM független a dolog. A gyári 2016.10 havi global dev
ROM alatt is ugyan ez van, ha nincs fent semmi, csak minden 100%-ban mint amikor megvettem, akkor is ugyan úgy megvan a hiba.
Ha majd kiderül mi van vele, majd megosztom.
Pinyo01
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.09.03. 07:24
4
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Redmi 3S

#1790

Hozzászólás Szerző: Pinyo01 »

Sziasztok!

Ezek az ertekek szerintetek normalisak? Par napja szarakodik a mobilnetem, gyorben lakom, mindig hasitott a net, most meg olyan, mintha 10evet visszaugrottam volna az idoben 4g helyett jo esetben 3g vagy sima G-t jelez a telefon, ritkan 4g. Az esetek 30%-aban tolti be a honlapokat.. mitol lehet ez?
Kép
Válasz küldése

Vissza: “Redmi 3”