hálózat csatlakozási problémák

banyu
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.02.06. 17:00
10
Telefonom: Egyéb

Re: hálózat csatlakozási problémák

#11

Hozzászólás Szerző: banyu »

Sziasztok!

Na, ahogy írtam, múlt héten újrahúztam a rendszert az itteni fórumos TWRP-s leírás alapján, most 4.4.2-es android és újabb MIUI van rajta.
Pár napra külföldre utaztam, ott minden működni látszott, s hétfőn idehaza is minden pöpecül ment, de kedden este már megint kezdődtek a dolgok és tegnap folytatta.
Kimenő sms-t elsőre nem akarta elküldeni, adatforgalmat jelző két nyilacska ugrál, mint a kutyafüle, Viber nem csatlakozik, telefonbeszélgetés közben, helyváltoztatáskor meg figyelnem kell, mert mondják, hogy recsegek, közben meg a telefon hálózati elérhetősége maxon van. Első slotban lévő kártyára csak akkor mutatott hálózatot, ha feloldottam a telefont. Összességében még így is használhatóbb, mint a régi rendszerrel, de a hibák kb ugyanazok... Most akkor 5 naponta telepítgessem, hogy működjön is? :D :D :D

Azt látom, hogy a 6.1.28 mappában van még frissebb, ezen kívül már csak azt tudom feltenni, vagy gyógyegér megfogalmazású tanácsot kérek, hogy a TWRP-s telepítés közben még mit kéne csinálnom. Elvileg ha úgy húzom újra a rendszert, a kis agyát teljesen leformázom nem?

Üdv.: a.


banyu
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.02.06. 17:00
10
Telefonom: Egyéb

Re: hálózat csatlakozási problémák

#12

Hozzászólás Szerző: banyu »

Sziasztok!

Sikerült szereznem egy T-mobile-os, adatforgalommal megáldott kártyát. Kipróbáltam vele a telefont az 1-es slotban, csont ugyanazt csinálta, mint a Vodásokkal, szóval ezen nem múlik semmi sajnos. :(

Üdv.!
Avatar
petz765
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2014.02.15. 10:04
10
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Medálok

Re: hálózat csatlakozási problémák

#13

Hozzászólás Szerző: petz765 »

Próbáld meg az 1.28-ast telepíteni hátha az segít, de ahogy te is írtad, ha
wipe os telepítést csinálsz akkor ugrik az összes adat ami a készüléken van. Ha a wipok közül csak a dalvik és cache akkor a telepített adatok kapcsolatok megmaradnak!
Én modolt romot hasznalok! A készülékhez tartozó fórumban meg is találod, Rajen fel is szólított,hogy kezdjék vele mert rosszul hoztam létre.

Tapatalkkal küldve az én 2013023 eszközömről
Xiaomi Hongmi HM2013023 and Xiaomi Mi3TD will no more get updates from us... R.I.P. ...
Margital
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.06.26. 13:49
3
Telefonom: Nincs

Re: hálózat csatlakozási problémák

#14

Hozzászólás Szerző: Margital »

Hello, tudna nekem valaki segíteni? Videókat szeretnék áttenni a telefonból HP laptopba USB-vel. A telefonon átállítom: Beállítások, Továbbiak, és USB megosztás. Semmi nem történik, semmit nem mutat ki a laptop, hogy érzékelne bármit a telefonból. Bluetoothal sem viszi át, hiába van mind2n bekapcsolva. A telefon egyébként kiírja, hogy tele van, már majdnem mindent kitöröltem, amit tudtam, és mégis. Pedig már kb. csak az 1/4e van benne azoknak a dolgoknak, amik előtte voltak. Hol van benne valamilyen kuka,v.hasonló, ahol még a törölt file-ket tárolhatja? Köszi
labe
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2019.06.06. 20:57
4
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Re: hálózat csatlakozási problémák

#15

Hozzászólás Szerző: labe »

Azon csak egy gyári visszaállítás segít.

Tapatalkkal küldve az én Mi 9 SE eszközömről

Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: hálózat csatlakozási problémák

#16

Hozzászólás Szerző: rajen »

Keresd meg a telefonodnak megfelelő fórumot és ott tedd fel a kérdésedet. Több segítséget kapsz.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Válasz küldése

Vissza: “Redmi 1 (!!! NEM REDMI 1S !!!)”