Xiaomi Mi Box 3 International

Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Xiaomi Mi Box 3 International

#31

Hozzászólás Szerző: rajen »

Igen, nálam szépen szól a Xiaomi Sound Bar.


MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
lange
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016.05.30. 21:14
7
Telefonom: Xiaomi Mi4

Re: Xiaomi Mi Box 3 International

#32

Hozzászólás Szerző: lange »

Felpattintottam én is a frissítést, bluetooth billentyűzet működik, és végre hajlandó belépni a 2,4 és 5 G wifire is mindenféle trükközés nélkül. Remek!!!!
mikimo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2016.07.30. 19:29
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Medálok

Re: Xiaomi Mi Box 3 International

#33

Hozzászólás Szerző: mikimo »

Nekem az előző verzióval minden jól ment. Most van hogy el kezd akadni, és le is fagy(lehet csak nagyon le lassul). Persze simán lehet hogy a YouTube miatt van, mert azt is frissítették. Csak YouTube-t és kodit használok 5g-s wifivel, hálózatról.
Remélem majd megszűnik ez a hiba.
Kecsotam
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.11.19. 12:47
9
Telefonom: Xiaomi Mi5

Re: Xiaomi Mi Box 3 International

#34

Hozzászólás Szerző: Kecsotam »

Sziasztok!

Pár héttel ezelőtt lefrissítettem a boxot a 8-as Oreo-ra. Akkor jöttek a gondok. Hiába dugok rá az USB portra egy pendrive-ot, vagy külső HDD-t nem ismeri fel. De még csak nem is világít. olyan mintha áramot se adna neki. Amikor rebootolom a boxot, akkor 1-2 villanás pendrive-on és annyi. utána meg se rezzen tőle.

Gondoltam akkor eljött az ideje a factory resetnek. Mégiscsak ez egy médialejátszó elsősorban, amire nem tudok külső tartalmat csatlakoztatni. menjünk vissza az eredeti kerékvágásba még ha el is vesznek az adatok és az alkalmazások. Régen legalább tudtam rá külső eszközt csatlakoztatni.

Igen ám, de a box kérdés nélkül felfrissítette magát a legújabbra, vagyis most is 8.0 van rajta. Azért ez így elég gáz. Sok-sok Xiaomi cuccom van, de TV boxot nem vennék még egyszer.

Mit tudok tenni? Várjam amíg kijavítják a hibát egy következő frissítéssel?
Avatar
karfika
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2015.07.03. 16:47
8
Telefonom: Xiaomi Mi8 Lite
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Medálok

Re: Xiaomi Mi Box 3 International

#35

Hozzászólás Szerző: karfika »

Az oreo kiadása óta jött egy javítás már rá és az meggyógyította annak akinek rosszalkodott.
Ha ezek után is nem látja az usb-re dugott cuccokat akkor nézz szét a fejlesztői menüben ott ki vagy be kell kapcsolni az usb adott opcioját.
kumate
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.08.15. 10:06
5
Telefonom: Egyéb
Gender:

Re: Xiaomi Mi Box 3 International

#36

Hozzászólás Szerző: kumate »

Sziasztok!

Nem rég regisztráltam a fórumon, gyorsan végigolvastam az infókat, de azért lenne kérdésem.
Nekem még nem akart frissíteni, tehát a régi firmware van fent. USB HUB-ról látja a külső winchestereket.
Azt nem sikerült elérnem, hogy mutassa a wincsin lévő filmek adatlapját, leírását. Ez csak akkor lehetséges, ha beteszem a médiatárba? És azt hogy kell?

Köszi előre is a válaszokat!
Kecsotam
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.11.19. 12:47
9
Telefonom: Xiaomi Mi5

Re: Xiaomi Mi Box 3 International

#37

Hozzászólás Szerző: Kecsotam »

Sziasztok!
Az normális, hogy a jack végű optikai kábel dugója olyan mintha nem lenne rendesen bedugva? A sima jack tövig bement, de ez nagyon nem. Erőltessem, vagy ez másnál is ilyen.?

Kép
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Xiaomi Mi Box 3 International

#38

Hozzászólás Szerző: rajen »

Az én átalakítóm is marha nehezen ment bele. Én nem lacafacáztam, bedugtam teljesen.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
zacci
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2014.10.23. 11:12
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: Xiaomi Mi Box 3 International

#39

Hozzászólás Szerző: zacci »

Hi,

Ez az Oreo frissites iszonyat gaz! 8( Irgalmatlan bugalmaz 8(
A WiFi majdnem hasznalhatatlan. Filmnezes kozben gyakran (mar ha el tudsz odaig juttni, hogy elindul a film) kiirja, hogy nincs WiFi kapcsolat, bar a filmet ez annyira nem erdekli es porog tovabb szepen.
1 nap pihenes utan ha bekapcsolom a boxot szaggat az egesz a filmeket nem birja lejatszani (Plex), es ujra kell inditani a boxot.
Van egy Xioami network speakerem, ami onmagaban remek cucc, de ha a boxal parositom (bluetooth), akkor megszunik a WiFi forgalom. Tehat vagy hasznalom a hangszorot local tartalmak lejatszasara, vagy megszuntetem a parositast es akkor van net. A taviranyitot elso bekapcsolaskor nyomkodni kell vagy 5x, hogy a box reagaljon. A felbontas valtas nem mukodik, bar ezt meg soha nem lattam mukodni egyetlen Androidos cuccon sem. Szerintem nem tud ilyet az Android, csak beleraktak egy ilyen menut, hogy tobbnek latszodjon. Oreo alatt allitolag a WiFi sebessege 160Mbps helyett csak 60Mps. Van meg egy csomo olyan bug, amit mas forumokon irnak, de en pont azokat a unkciokat nem hasznalom.

Talaltam egy oldalt, ahol elvileg elerheto egy beta update, amiben eleg sok hibat javitottak.
Meg nem probaltam, de lehet megerne egy miset. Nem ertem miert nem adjak mar ki mint frissites...

jelaci
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.12.01. 21:38
5
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Xiaomi Mi Box 3 International

#40

Hozzászólás Szerző: jelaci »

Valahogy el kéne hajtani az OREO-t! Néha lefagy vagy újra indul. A Chromot csak külső forrásból lehetett rárakni. Játékokat semmi normálisat nem lehet rá rakni, az Android 7-en még minden jól ment.
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi Box”