Xiaomi Mi Box

Avatar
kriver
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014.08.10. 19:07
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: Xiaomi Mi Box

#141

Hozzászólás Szerző: kriver »

janky1216 írta:Az érdekes, mert egy csomó helyen és egy magyar bemutató filmben is (tech2) jelezték, hogy frissült android 7-re a tv os miután bekapcsolták.... :)

Majd utána nézek akkor. Nem ajánlotta fel, valószínűleg gyártási idő, vagy fogalmazó függő. De ahogy látom, semmi változás nincs. Inkább mobil alatt van értelme a Nougat-nak szerintem.

Tapatalkkal küldve az én MI 3W eszközömről


Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Xiaomi Mi Box

#142

Hozzászólás Szerző: rajen »

Jövőhéten akciós lesz a GB-n, 59$ + szállítás, a részleteket majd akkor tudom írni. Kint lesz a GB akciós oldalunkon.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
zacci
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2014.10.23. 11:12
9
Telefonom: Xiaomi Mi3
 megköszönték: 1 alkalommal

Re: Xiaomi Mi Box

#143

Hozzászólás Szerző: zacci »

Hi,

Na tegnap megerkezett a Mibox3. A rendszer GUI nagyon reszponziv, ez tetszik. Egyszeru volt a beallitasa.
Alap esetben egy Samu tv gagyi plex klienset hivatott kivaltani. Azert vicc, hogy a samu TV rendszerenel fenyevekkel gyorsabb a mibox3, na mind1 8D
A miboxhoz rendeltem egy 10/100-as USB-s eth-t, amin van meg 3 tovabbi USB bemenet is. Igy nem kell szivni a WiFi-vel, stabilabb a halozat stb. Rogton felismerte a cuccot es rendben kezeli is. Kircsi! 8)
Szoval Plexet felraktam, streameles mukodik tavolrol. Hazavittem a kutyut, hogy otthon kiprobaljam profibb korulmenyek kozott. Sajnos a plex klienssel a 1080p filmek neha akadoznak, ha olyan filmet nezek aminek DTSHD hangformatuma van, ott gyakorlatilag beall a cucc mint a covek, pedig be van kapcsolva a HDMI audio passtrough, szal elvileg a HD hangot ki kellene kuldenie az erositore piszkalas nelkul. Sajna ez valamiert nem mukodik. De ami igazabol bosszant kicsit, hogy a sima 1080p filmek is akadoznak. Jo, ok, tisztaban vagyok a vele, hogy nem egy Popcorn a lejatszo (az elsodleges playerem az), de ha mar arrol volt szo, hogy lejatszik, 1080p meg 4k-t akkor illo lenne ezt tudnia is. 4k-val mar meg se probaltam...
Meg leprobalom masik plex klienssel is, hatha azzal van baj. Kadencia helyes lejatszas csak akkor megy, ha direkt beallitom 24hz-re. Az automata sajna nem mukodik 8(
Vegulis amire szantam arra elvileg jo lesz. Barinomnel plex nezes...hal sintenek az atkodolas jol mukodik, nem ugy mint a szutyok samunal.
A taviranyito viszont neha nem akar mukodni. Tegnap ujra kellett csatlakoznom a box-hoz. Igaz nalam otthon az Amazfit bluetooth resze sem mukodik. Valami zavar van az eterben 8D
Avatar
kajla
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 310
Csatlakozott: 2015.10.26. 19:17
8
Telefonom: Xiaomi Mi5
Tartózkodási hely: Magyarország
Gender:

Medálok

Re: Xiaomi Mi Box

#144

Hozzászólás Szerző: kajla »

kriver írta: 2018.02.18. 10:18 Úgy látszik nem csak én kaptam selejt tápot hozzá Kép.
Kiszáradt kondival.

Tapatalkkal küldve az én MI 3W eszközömről
Szerintem mindenki selejt tápot kapott hozzá (én is) :)
A csatlakozója nem normál DC csatlakozó, így nálam annyiba maradt a téma. Valaki tudja milyen csatlakozó az?

Köszi :)
lange
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016.05.30. 21:14
7
Telefonom: Xiaomi Mi4

Re: Xiaomi Mi Box

#145

Hozzászólás Szerző: lange »

WIFI probléma megoldva!!!!!!

Synology RT 1900 router + MI BOX 3 eddig csak az 5 G-re nem akart csatlakozni, ma már a 2.4-re sem..."Érvénytelen jelszó"
Jelszó nélkül gond nélkül csatlakozik.
Factory reset nem segített.
A routeren átállítottam biztonsági szintet wpa2 personal-ról wpa/wpa2 personalra, így működik....
Ewoo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2018.04.06. 16:13
5
Telefonom: Xiaomi MiNote Pro

Re: Xiaomi Mi Box

#146

Hozzászólás Szerző: Ewoo »

Sziasztok! A Spotify gond nélkül fut a cuccon? Érdemes ez miatt beruháznom? Régebbi Samsung tv - m sajna nem támogatja. Köszi a válaszokat!
Avatar
kajla
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 310
Csatlakozott: 2015.10.26. 19:17
8
Telefonom: Xiaomi Mi5
Tartózkodási hely: Magyarország
Gender:

Medálok

Re: Xiaomi Mi Box

#147

Hozzászólás Szerző: kajla »

Szia,

Spotify-al még nem volt problémám. Eddig mindig prímán játszotta a zenéket; nem akadt meg egyszer sem. Telefonról és gépről is kiküldhetem rá a dalokat, vagy vezérelhetem a lejátszást.
Ewoo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2018.04.06. 16:13
5
Telefonom: Xiaomi MiNote Pro

Re: Xiaomi Mi Box

#148

Hozzászólás Szerző: Ewoo »

Köszönöm!
kakukkmarci2
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2018.01.31. 12:06
6
Telefonom: Egyéb
 megköszönte: 3 alkalommal

Re: Xiaomi Mi Box

#149

Hozzászólás Szerző: kakukkmarci2 »

Sziasztok!

A cucc a közelmúltban frissült Nougat-ra. Eddig tetszetős, de van egy komoly problémám. A wifi kapcsolat full térerőn folyamatosan szakadozik, természetesen frissítés után azonnal volt FR. A hiba észlelése után ismét, de nem javult meg. A verzióváltáson kívül semmi külső vagy belső tényező nem változott, minden maradt a helyén.
Más: Vettem egy 3.0 USB hub-ot, hogy a mobil winyó mellé mást, (pl. légegeret) is tudjak csatlakoztatni. (Az első, 2.0 hub nem működött...)
Van rajta egy extra Ethernet csatlakozó amivel tökéletesen megy az adatkapcsolat, csak még az odavezetékelést kellene megoldanom...
Próbáltatok ilyet, illetve már az előző Android verzióban is működött volna? Nem igen néztem akkoriban...
Köszi!
apu1
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2018.09.10. 10:58
5
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s
Gender:

Re: Xiaomi Mi Box

#150

Hozzászólás Szerző: apu1 »

Üdv!

A minap vásároltam egy Mi Box 3-at. Szép, jó, de sajnos amiért vásároltam, arra nem tudom használni. Valamiért a Play áruházban nem fellelhető hozzá a Horizon Go app. Bármilyen egyéb készülék látja az appot, de az új csili-vili Mi Box-om nem.

Három nap sikertelen netes keresgélés, az ismerősök meginterjuholása, után, bármilyen ötletet, tanácsot, sőt még ész osztást is szívesen fogadok.

Köszönettel!

G.
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi Box”