Xiaomi Mi Box

lange
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016.05.30. 21:14
7
Telefonom: Xiaomi Mi4

Re: Xiaomi Mi Box

#111

Hozzászólás Szerző: lange »

Ha már betévedtem ide, csak megkérdezem, hátha valaki tapasztalt hasonlót....
A mibox egy synology ac1900 router mögött van, az a problémám, hogy az 5 Gz-es hálózatba nem akar beengedni, csak a 2,4-esbe, és ott is csak egy meghatározott ch-en.
Családi házban lakunk, nincs a közelben más erős wifi jel, minden más eszköz tökéletesen kapcsolódik mindkét hálózatra, tehát biztosan a mibox a ludas...
Esetleg valami ötlet?


Tailorzsolt
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2014.02.18. 09:34
10
Telefonom: Xiaomi Mi 9
Gender:

Re: Xiaomi Mi Box

#112

Hozzászólás Szerző: Tailorzsolt »

Nekem ugyanezt csinálta a Mi Box, nem tudtam vele mit kezdeni. Napokig túrtam a külföldi fórumokat, de semmit nem találtam erre.

Aztán egy teljesen más probléma miatt nyomtam egy gyári visszaállítást, ezt követően már látta az 5GHz-es hálózatot is és beengedett, tehát akkor már nem erre kersetem a megoldást, elfogadtam, hogy valamiért nem megy, de a gyári visszaállítása megoldotta.
lange
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016.05.30. 21:14
7
Telefonom: Xiaomi Mi4

Re: Xiaomi Mi Box

#113

Hozzászólás Szerző: lange »

Köszi, próbáltam, nem segített...
Tudom, hogy nem egyedi eset, én is próbáltam utána olvasni. Furcsa, hogy nyár óta nem volt frissítés, vártam türelmesen, hátha egy frissítéssel megoldódik a probléma. Mi4-en mire észreveszek egy hibát, már ki is van javítva...
Levente1991
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017.03.11. 18:07
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Re: Xiaomi Mi Box

#114

Hozzászólás Szerző: Levente1991 »

Sziasztok!

Eustockról tervezek venni egy ilyen kütyüt, várom, hogy raktáron legyen. Elsősorban Kodira, internetezésre (Chrome, Mozilla) és külső adathordozóról való filmlejátszásra (VLC) használnám. Ezeket az appokat használva kb. mennyi felhasználható tárhelyem maradna még? Egér és billentyűzet nélkül a navigáció mennyire sallangmentes? Play áruházban a telepítéseket meg lehet oldani ezek nélkül? Telekomos internetem van, a wifis boxa kb. 4-5 méterre van a tévétől, amihez csatlakoztatni fogom. Ilyen távolságból tudja fogni a jelet 100%-osan?
lange
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016.05.30. 21:14
7
Telefonom: Xiaomi Mi4

Re: Xiaomi Mi Box

#115

Hozzászólás Szerző: lange »

Internetezésre biztosan nem haszálnám...
Vlc működik
Kodi működik (én nem használom)
Wifivel biztosan nem lesz gond( nekem 4m-re van a routertől, +30-as téglafal +( 10-es gipszkarton, sosem volt még szaggatás)
Levente1991
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017.03.11. 18:07
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Re: Xiaomi Mi Box

#116

Hozzászólás Szerző: Levente1991 »

Köszönöm a gyors választ! Hyundai ULS43TS298 UHD SMART tv-m van, ennél a böngészés sajnos siralmasan lassú, a wifi jelet is csak félig tudom fogni, holott ugyanilyen távolságban a laptopomon és a telefonomon is maximális jelerősséggel érhető el. Ezért is gondoltam, hogy ezzel a boxszal hátha jobb lesz. A fenti appokat használva el fogok férni tárhely szempontjából? Játszani nem játszom, ezek menjenek rendesen.
lange
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016.05.30. 21:14
7
Telefonom: Xiaomi Mi4

Re: Xiaomi Mi Box

#117

Hozzászólás Szerző: lange »

Fejből nem vágom, de azt hiszem 8 GB memóriája van, pár app bőven elfér rajta....
24460 felhasználó törlése

Re: Xiaomi Mi Box

#118

Hozzászólás Szerző: 24460 felhasználó törlése »

Nagyon jól lehet vele böngészni csak sajna kell billentyűzet és egér is. Ha filmeket nem tárolsz rajta akkor elég a belső memória szinte minden appra. Ha játszani is akarsz meg filmeket tárolni akkor mindenképpen kell hozzá külső vinyó, billentyűzet, kontroller.

Redmi 4X 3/32
kakukkmarci2
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2018.01.31. 12:06
6
Telefonom: Egyéb
 megköszönte: 3 alkalommal

Re: Xiaomi Mi Box

#119

Hozzászólás Szerző: kakukkmarci2 »

Sziasztok!
A MiBOX-omhoz vettem egy Plug and play légegér-billentyűzet kombót.
Mindennel megy, az öt éves Samsung TV-vel, laptoppal, mobiltelefonnal. Csak amihez vettem, azzal nem. Mi lehet az oka, illetve a megoldás, hogy a MiBOX-szal is működjön ?
Előre is köszönöm a segítséget!
Benjoe69
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.07.11. 21:47
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3

Re: Xiaomi Mi Box

#120

Hozzászólás Szerző: Benjoe69 »

Sziasztok!
Nem MIbox, de talán tud valaki segíteni. Nekem egy MI Tv-m van. Esetleg valakinek ötlete, hogy hol tudok rákeresni a dolgaira?
Csak részben sikerült angolosítani. Google play nem megy rajta, stb. Esetleg valami használható rom rá?
Így igazábol csak mint kijelző működik.
Ha valaki ilyet rendelne, számítson rá, hogy kábeltuner nincs benne, szóval csak földfelszíni digitális adókat lehet fogni vele.
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi Box”