Xiaomi Mi Box

pgyuri79
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.04.02. 14:56
8
Telefonom: Xiaomi Mi4i

Re: Xiaomi Mi Box

#71

Hozzászólás Szerző: pgyuri79 »

Én Aliról rendeltem, 70$, minden fasza, angol nyelvű,(de tud magyarul is!!!) vám mentesen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pgyuri79 2017.02.15. 16:13-kor.


Avatar
kriver
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014.08.10. 19:07
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: Xiaomi Mi Box

#72

Hozzászólás Szerző: kriver »

Én szintén a Geekbuying-ról. Mivel international verzió, tudnia kell a magyar nyelvet is. Én még várom a kézbesítést.


Update: 18 nappal a megrendelést követően ma megérkezett a Mi Boxom. :D Bruttó 20.663 Ft-os áron. EU hálózati adapterrel, magyar nyelven is feltüntetett megfelelőségi nyilatkozattal. Este kipróbálom. :ymdaydream:
Tapatalkkal küldve az én MI 3W eszközömről
trendes
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.07.23. 20:35
9
Telefonom: Xiaomi Mi5
It’s my birthday

Re: Xiaomi Mi Box

#73

Hozzászólás Szerző: trendes »

pgyuri79 írta:Én Aliról rendeltem, 70$, minden fasza, angol nyelvű,(de tud magyarul is!!!) vám mentesen.
Szia! Ezen működik a play áruház?

Tapatalkkal küldve az én MI 5 eszközömről
Avatar
kriver
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014.08.10. 19:07
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: Xiaomi Mi Box

#74

Hozzászólás Szerző: kriver »

Szia! Minden international verzión, amin stock android tv van, van Play áruház.

Tapatalkkal küldve az én MI 3W eszközömről
Avatar
wocsok17
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 688
Csatlakozott: 2014.05.09. 13:05
9
Telefonom: POCO X3
Tartózkodási hely: Szombathely, Ajka, Budapest

Medálok

Re: Xiaomi Mi Box

#75

Hozzászólás Szerző: wocsok17 »

Viszont nekem a kínainak a menüje jobban tetszett egészen a legutóbbi frissítésig. Most nem találok semmit, vagyis inkább csak sokkal nehezebben.
A nemzetközi verzióban meg nem látom alapból a xiaomi saját routerét. kell hozzá telepíteni valamit, mondjuk kodi, amit még nem használtam, és kicsit el vagyok veszve benne.
Avatar
kriver
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014.08.10. 19:07
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: Xiaomi Mi Box

#76

Hozzászólás Szerző: kriver »

wocsok17 írta:Viszont nekem a kínainak a menüje jobban tetszett egészen a legutóbbi frissítésig. Most nem találok semmit, vagyis inkább csak sokkal nehezebben.
A nemzetközi verzióban meg nem látom alapból a xiaomi saját routerét. kell hozzá telepíteni valamit, mondjuk kodi, amit még nem használtam, és kicsit el vagyok veszve benne.
Én a kezdetektől használom. Nagyon tetszik. Végre nem kell torrentezni a sorozatokat, régebbi filmeket. És azt vettem észre, hogy a tv-m távirányítójával is működik a Mi Box.

Tapatalkkal küldve az én MI 3W eszközömről
Merlyn
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016.01.19. 12:52
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Xiaomi Mi Box

#77

Hozzászólás Szerző: Merlyn »

Helló emberek. Mi Box 3 van nekem is de milyen böngészőt töltsek le, hogy online tudjam nézni a videókat pl: sorozatbarát indavideo stb. Vagy lehetséges egyáltalán?
Avatar
kriver
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014.08.10. 19:07
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: Xiaomi Mi Box

#78

Hozzászólás Szerző: kriver »

Merlyn írta:Helló emberek. Mi Box 3 van nekem is de milyen böngészőt töltsek le, hogy online tudjam nézni a videókat pl: sorozatbarát indavideo stb. Vagy lehetséges egyáltalán?
Szia. Andoid Tv-n nem igazán használhatók rendesen a böngészők. A gyári távirányítóval biztosan nem. Ha van "légegered", akkor már jobb a helyzet. Mehet rá Chrome, Firefox, TugaBrowser...
De egyszerűbb, ha a Kodit használod a MovieShark kiegészítővel. Én is így nézem a sorozatokat, és a filmek egy részét. (minden sorozatot elérsz, legyen az a legújabb, vagy több évtizedes.)

Tapatalkkal küldve az én MI 3W eszközömről
Merlyn
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016.01.19. 12:52
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Xiaomi Mi Box

#79

Hozzászólás Szerző: Merlyn »

Próbálkoztam rengeteget de nem tudtam felteni a movieshark kiegészítőt vagyis felrakása nagy nehezen de ha rámegyek nem történik semmi ott az ikonja de nem nyitja meg. Ötlet valakinek?
Avatar
kriver
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014.08.10. 19:07
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: Xiaomi Mi Box

#80

Hozzászólás Szerző: kriver »

Merlyn írta:Próbálkoztam rengeteget de nem tudtam felteni a movieshark kiegészítőt vagyis felrakása nagy nehezen de ha rámegyek nem történik semmi ott az ikonja de nem nyitja meg. Ötlet valakinek?
Itt a telepítés menete:
http://movieshark.xyz/movieshark-2/
Itt pedig a Kodi fórum :
https://m.prohardver.hu/tema/kodi_xbmc_ ... _1-50.html
Ha mindent a leírás alapján csinálsz, működnie kell. YouTube-on is találsz videót a repo telepítésről. Egy hete volt egy pár napos gond a MovieShark-al, de már működik.
Hogy könnyebb legyen a használata a Kodinak Mi Boxon, használd hozzá a "Kore" nevű mobil appot. Sokkal könnyebb a telefon billentyűzetét használni cím beíráshoz, mint a távirányítóval egyenként kiválasztani a betűket. Kép
Tapatalkkal küldve az én MI 3W eszközömről
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi Box”