Mi Band 3 Magyarítás v2.3.0.6

Lezárt
Gloob
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.09.14. 19:45
9
Telefonom: POCO X3
Tartózkodási hely: Valahol az univerzumban
Gender:

Medálok

Re: Mi Band 3 Magyarítás v1.5.0.2

#1111

Hozzászólás Szerző: Gloob »

Az a 2.2.0.8, az egy nem létező verzió számú firmware. Az tulajdonképpen az 1.2.0.8-as firmware. Külön története van, hogy hogyan lett abból 2.2.0.8, de az jelen esetben nem is érdekes. A lényeg, hogy az még az első magyarított fw, bármit is mutat a ver.száma!


kutymorg
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2017.08.16. 09:24
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: Mi Band 3 Magyarítás v1.5.0.2

#1112

Hozzászólás Szerző: kutymorg »

:)
A furcsa benne, hogy azt a play-es 3.5.0 MI Fit rakta fel automatikusan... de azóta nem sikerült elővarázsolni. Ezek szerint az 1.5.0.2 javított/bővített tartalmú?
Közben visszakerült a 3.4.6 HU MI FIt, mert az időjárás előrejelzésnél gondja volt a szöveges tartalommal.
Telefonszám kijelzésre van már megoldás?
Screwdriver
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.09.18. 18:01
5
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: Mi Band 3 Magyarítás v1.5.0.2

#1113

Hozzászólás Szerző: Screwdriver »

Nekem is így sikerült ! csak örökké frissíteni akarja magat a mifit . azt hogy oldottad meg hogy ne csinálja?

-ezt csak úgy kérdezem a hozzá értőktől...mondjuk nem értem , ha már le van magyarítva azt , hogy hogy nem lehet bebuheráln az új freemwerbe ?
bandi22 írta: 2018.10.17. 23:01 Hali!!!!
Na végre sikerült!!!!!
Nekem ezzel a programmal ment: https://play.google.com/store/apps/deta ... mc.miband1
és azáltalatok megadott gyári FW packkal.
Gloob
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.09.14. 19:45
9
Telefonom: POCO X3
Tartózkodási hely: Valahol az univerzumban
Gender:

Medálok

Re: Mi Band 3 Magyarítás v1.5.0.2

#1114

Hozzászólás Szerző: Gloob »

@kutymorg
Kizárt, hogy a playos rakta fel!
Tel.szám kijelzésre vagy angol nyelvű telefon, vagy külső program, pl. a MiBandage.
@Screwdriver
Le kell tiltani a playon a frissítését.
Nem olyan egyszerű az. Mindig az aktuális firmware-t kell magyarítani.
Screwdriver
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.09.18. 18:01
5
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: Mi Band 3 Magyarítás v1.5.0.2

#1115

Hozzászólás Szerző: Screwdriver »

Természetesen én igazándiból nagyon köszönöm a magyarítást ! Örülök , hogy működik. Pusztán csak laikusként , hangosan gondolkodok....
Disque
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013.12.14. 22:56
10
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 2

Re: Mi Band 3 Magyarítás v1.5.0.2

#1116

Hozzászólás Szerző: Disque »

kutymorg írta: 2018.10.24. 07:50 Telefonszám kijelzésre van már megoldás?
Van olyan Mifit, amiben működik a telefonszám kijelzés magyar nyelv mellett is és a Google Map-s is megy, cserébe, a képernyő feloldása menűpont FC-zik de attól még ez a funkció működik, csak a feloldás távolságát nem lehet átállítani így. A 3.4.6-os verzió kell, ha a magyarítás már megvolt csak a Mifit-et kell kicserélni erre. És természetesen frissíteni sem akarja magát. Az időjárás is magyar lesz benne természetesen.
https://geekdoing.com/threads/modified- ... thers.192/
Avatar
Ildico
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2018.09.01. 11:04
5
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Re: Mi Band 3 Magyarítás v1.5.0.2

#1117

Hozzászólás Szerző: Ildico »

Azt írja erre a módosított alkalmazásra, hogy a Google fiók nem működik, valamint képernyő feloldása" funkció Kényszer zár (FC).
Ezt hogy kell érteni, mit jelent pontosan?

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 3 eszközömről

Avatar
Ildico
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2018.09.01. 11:04
5
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Re: Mi Band 3 Magyarítás v1.5.0.2

#1118

Hozzászólás Szerző: Ildico »

Melyiket ajánlod? A minden nyelven vagy az egyéb 3.4.6 verziót?

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 3 eszközömről

Disque
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013.12.14. 22:56
10
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 2

Re: Mi Band 3 Magyarítás v1.5.0.2

#1119

Hozzászólás Szerző: Disque »

A minden nyelven verzió tud magyarul, a többi csak azon a nyelveken ami oda van írva.
A google fiók nem működik az azt jelenti, hogy bejelentkezéshez a google fiók nem használható, csak a MI fiók.
A képernyő feloldást írtam, maga a menűpont nem megy de ha a telefonba beállítod a képernyő feloldását a band-el akkor, feloldja a kijelzőzárat.
PMesterur
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018.08.22. 15:21
5
Telefonom: Egyéb
Gender:

Re: Mi Band 3 Magyarítás v1.5.0.2

#1120

Hozzászólás Szerző: PMesterur »

Hello,

Felmerült bennem valami, amire itt visszaolvasva sem találtam választ (lehet, hogy azért, mert annyira evidens, de nekem akkor sem egyértelmű, bocs) Még nyáron vettem egy kínai verziójú band3-t, ami most a módosított 3.4.6 Mi Fit és az 1.5.0.2 firmware miatt magyar, ez így jó is. De azért csak zavar, hogy az újabb verziók tartalmazzák az esetleges sebezhetőségek javítását, amit így nem kapok meg és mivel pl telefonról bankolok, csak hasznos, de legalábbis megnyugtató lenne. Na most gondolom hardveresen nincs nagy eltérés, ezért arra nincs esetleg mód, hogy a kínai bandre fölkerüljön a nemzetközi firmware és legalább angol legyen alapból? Így lehetne használni a 3.5.0 Mi Fit-et és tovább és az angol nyelv még használható lenne. Esetleg nem áll fenn az az álomszép helyzet (egy tökéletes világban így lenne) hogy már csak nemzetközi verzió létezik és ha letöltöm a gyári appot, automatikusan arra frissül a band? Mert ugye a kínaiak még mindig át tudnák állítani a saját nyelvükre.
Lezárt

Vissza: “Xiaomi Mi Smart Band”