MIUI9 8.1.25

MIUI heti frissítések listája, Kínai és Global romhoz
Avatar
Milestone2
Morgó Medve - Óvóbácsi
Morgó Medve - Óvóbácsi
Hozzászólások: 13855
Csatlakozott: 2014.12.14. 21:49
9
Telefonom: Xiaomi Mi 11
Tartózkodási hely: Nyűves porhüvelyemben
 megköszönte: 1 alkalommal
 megköszönték: 15 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: MIUI9 8.1.25

#21

Hozzászólás Szerző: Milestone2 »

Akkor kipróbálom újra.
Legutóbb is ajánlotta valaki a kínait, feltettem, de mintha nem úgy emlékezés hogy működött.

Update: Valóban. Fastbootban látja.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Milestone2 2018.01.27. 17:27-kor.


Tudásbázis:
Bootloader-nyitás menete: https://cutt.ly/AhmWSGM
TWRP telepítésmódok: https://cutt.ly/UhmWWVo
Kínai MI PC Suite: https://cutt.ly/mhmODOf
Xiaomi telefon eladás-vétel előtt: https://cutt.ly/1hmWasf
Flesselés Linuxon: https://cutt.ly/ahAvBst
zsoltyke
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014.12.14. 12:06
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4

Re: MIUI9 8.1.25

#22

Hozzászólás Szerző: zsoltyke »

Sziasztok. A multi romot hasznalom redmi note 4 keszuleken es azt vettem eszre, hogy a csendes uzemmodban az utemezett bekapcsolas menuben az idozitonel nem lehet kivalasztani a het napjait. Hetkoznapokon a h k sze cs v jelenik meg, egyeninel pedig beirja hogy p szo pedig itt lehetne egyesevel kivalsztani a napokat. Atallitom angolra akkor tokeletesen mukodik, bar itt tobb valasztasi lehetoseg van every day, weeknights,weekend, custom mig magyar nyelven pedig mindennap,hekoznapokon, egyeni lehetoseg van. Van erre megoldas?
Fulee
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 2533
Csatlakozott: 2016.04.21. 19:22
7
Telefonom: Redmi Note 10 Pro
 megköszönte: 11 alkalommal
 megköszönték: 11 alkalommal

Medálok

Re: MIUI9 8.1.25

#23

Hozzászólás Szerző: Fulee »

a MiuiHU fordítási hibákat amiket írtam , szinte mindegyik javítva lett kivéve a zárképernyőnél a nem fogadott hívás még mindig angol (missed call)
Ha egy ember nem tud valamit,s nem tudja,hogy nem tudja-kerüld el őt!
Ha egy ember nem tud valamit,s tudja,hogy nem tudja-ébreszd fel őt!
Ha egy ember tud valamit,s tudja,hogy tudja-akkor kövesd őt!

MI3,MI4,MI MIX2,MI 9Lite,RN 10Pro,MI SC 360° 1080p
Kezdo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2018.01.28. 08:44
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: MIUI9 8.1.25

#24

Hozzászólás Szerző: Kezdo »

Sziasztok!
Örülök, h rátok találtam. Majdnem 1,5 éve használom/használtam Redmi 3s Prime telefonom minden gond nélkül.
Viszont az utolsó 3 heti frissítéssel én is mindig úgy jártam mint bombjack jelenleg. Be sem bootol, system data leáll...
Ezeddig többszöri, folyamatos újraindítás 1-2 nap alatt segített. Ezt a legújabb heti frissítést ma éjjel töltötte le a telóm, pedig ki van kapcsolva az aut.frissítés letöltése... Frissítés telepítésre kész, már csak újra kéne indítani, de nem merem, mert nem akarok ismét 1-2 napig telefon nélkül maradni. Tényleg eddig nem mentem bele komolyabban a MIUI tanulmányozásába. Ezentúl nem is akarom már frissíteni a rendszert, de ne is frissítse ha ki van kapcsolva. Szóval tudtok segíteni/hozzászólni, h miért töltögeti le újra és újra mégus a frissítést annak ellenére,h ki van kapcsolva a funkció.
EUst..k-ról rendeltem, jelenleg MIUI 9 Global 8.1.18. Béta verzióm van fent.
Nagyon köszi, egy lelkes Kezdo.
Avatar
Lui76
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1371
Csatlakozott: 2016.09.14. 21:13
7
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 2
Tartózkodási hely: Gógánfa
Gender:

Medálok

Re: MIUI9 8.1.25

#25

Hozzászólás Szerző: Lui76 »

Mind a kettő ki van kapcsolva?


Kép

Tapatalkkal Redmi 4X-ről
Minden okkal történik, de az ok néha csak annyi, hogy hülye vagy és rossz döntést hoztál
Kezdo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2018.01.28. 08:44
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: MIUI9 8.1.25

#26

Hozzászólás Szerző: Kezdo »

Szia!

Hát ez az! Mind a kettőt kikakpcsoltam. Volt amikor később ellenőriztem, és az automatikus letöltés újra be volt kapcsolva. Újra kikapcsoltam. Később mikor ránéztem mind2 ki volt kapcsolva. Ennek ellenére ma reggelre mégis letöltötte. Szóval érthetetlenül állok a helyzet előtt :-(
Fulee
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 2533
Csatlakozott: 2016.04.21. 19:22
7
Telefonom: Redmi Note 10 Pro
 megköszönte: 11 alkalommal
 megköszönték: 11 alkalommal

Medálok

Re: MIUI9 8.1.25

#27

Hozzászólás Szerző: Fulee »

Ha kikapcsolod mind a két funkciót és később a Biztonság appban ráböksz az Optimalizálás gombra és végigfut akkor utána az Automatikus letöltés visszakapcsolódik
Ha egy ember nem tud valamit,s nem tudja,hogy nem tudja-kerüld el őt!
Ha egy ember nem tud valamit,s tudja,hogy nem tudja-ébreszd fel őt!
Ha egy ember tud valamit,s tudja,hogy tudja-akkor kövesd őt!

MI3,MI4,MI MIX2,MI 9Lite,RN 10Pro,MI SC 360° 1080p
Kezdo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2018.01.28. 08:44
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: MIUI9 8.1.25

#28

Hozzászólás Szerző: Kezdo »

Szia Fulee! Nagyon köszönöm válaszod! Ezt sem tudtam eddig! Ezentúl figyelni fogok rá!
Most már csak az a kérdés,h nálam is az lép e elő ha újraindítanám mint bombjacknél...
Lehetséges, hogy uolyan típusú készülékeknél másként reagál a frissítésre, vagy minden Redmi 3s tulajnak ilyenkor bekrepál a készüléke? Illetve, hogy történhet az meg, hogy az utolsó 3 heti frissítés ilyen nem várt problémát okoz?
Köszi
Veca86
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.11.18. 10:45
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: MIUI9 8.1.25

#29

Hozzászólás Szerző: Veca86 »

Sziasztok! Nekem Redmi 3s telóm van Global Beta rommal, és eddig semmi olyan gondom nem volt, mint amit itt az utóbbi frissítések alkalmával jeleztetek. Mindig várok pár napot (általában vasárnapig),h van-e valami gebasz és csak akk frissítek, ha minden ok, vagy ha csak néhány eset van, mert ha minden ugyanolyan készüléket vagy romot érint, akk azt ugye visszavonják. Na de most kicsit elbizonytalanodtam,h merjem-e telepíteni, mert nem értek ezekhez a mókolásokhoz.

Tapatalkkal küldve az én Redmi 3S eszközömről
Fulee
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 2533
Csatlakozott: 2016.04.21. 19:22
7
Telefonom: Redmi Note 10 Pro
 megköszönte: 11 alkalommal
 megköszönték: 11 alkalommal

Medálok

Re: MIUI9 8.1.25

#30

Hozzászólás Szerző: Fulee »

Lehet azt mondani,hogy ezek beta (fejlesztői) ROM-ok és ezért előfordulhatnak ilyen dolgok,de nem jellemző.Frissítés előtt ajánlott egy biztonsági mentés,pont az ilyen problémák elkerülése miatt és lehet várni vele egy pár napot,míg kiderül másoknál mit csinál.
@ Kezdő ha letöltötte a frissítést már a telód és nem indítottad újra akkor esetleg törlöd a "downloaded rom" mappát és akkor nem fog települni,csak azt nem tudom,hogy esetleg hibával leáll-e a Frissítés app ,de ez ha nem így van, remélem a mesterek megmondják és egyáltalán jó ötlet-e
Ha egy ember nem tud valamit,s nem tudja,hogy nem tudja-kerüld el őt!
Ha egy ember nem tud valamit,s tudja,hogy nem tudja-ébreszd fel őt!
Ha egy ember tud valamit,s tudja,hogy tudja-akkor kövesd őt!

MI3,MI4,MI MIX2,MI 9Lite,RN 10Pro,MI SC 360° 1080p
Válasz küldése

Vissza: “MIUI Heti Frissítés”