MIUI9 7.12.7

MIUI heti frissítések listája, Kínai és Global romhoz
ar10n
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2016.12.21. 17:30
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Re: MIUI9 7.12.7

#31

Hozzászólás Szerző: ar10n »

kiírja, de nem működik.
Ha utána megint rányomsz a recent apps gombra, láthatod, hogy továbbra is ott van nyitva a háttérben az általad becsukni kívánt app.
Így semmi értelme, mert a középső gombbal is ugyanúgy ki tudsz lépni a home screenre.


Avatar
teo8028
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2016.03.21. 20:41
8
Telefonom: Xiaomi Mi 9T
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Re: MIUI9 7.12.7

#32

Hozzászólás Szerző: teo8028 »

Rendben. Legyen, ahogy akarod.
De azt meg kell jegyezni, a Recent Apps lista nem ugyanaz, mint amik a memóriában futnak. Ahogy a neve is mondja, recent.
A Security appban a Manage apps részben legelöl vannak, melyek tényleg futnak, egy kis zöld Running embléma van rajtuk.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28443
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 19 alkalommal
 megköszönték: 46 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: MIUI9 7.12.7

#33

Hozzászólás Szerző: rajen »

A Global stabil bent hagyja kényszerített leállítással is? Szép kis rendszer, MIUIHU kinyomom és csak a hűlt helye marad a futó appok között.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
darnaiadam
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016.07.23. 15:37
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3

Re: MIUI9 7.12.7

#34

Hozzászólás Szerző: darnaiadam »

Sziasztok!

Jelezte a telefonom (Redmi 3 Pro), hogy elérhető új frissítés, verzió szerint a 7.12.8 Global Beta. Le is töltöttem, frissítette magát a rendszer, viszont valami nagyon félresikerülhetett, mert instabil a rendszer, és folyamatosan lefagy. Valaki más is tapasztalt ilyet, vagy egyelőre én vagyok az egyedüli?
ar10n
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2016.12.21. 17:30
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Re: MIUI9 7.12.7

#35

Hozzászólás Szerző: ar10n »

rajen » Ma, 15:58 írta:A Global stabil bent hagyja kényszerített leállítással is? Szép kis rendszer, MIUIHU kinyomom és csak a hűlt helye marad a futó appok között.
Légyszi, javasolj egy erre adekvált topikot, amiben ezt a témát folytathatnánk, mert az általam itt felvetett problémának semmi köze a mostani frissítéshez és nem szeretném, ha félreértés lenne belőle.
Amúgy három különböző dologról van szó:
1. kilövi-e a memóriában Force Close-ra vagy sem (valszeg kilövi, bár a Rendszer appban ezt eléggé bizonytalanul jelzi, nem aktualizálja azonnal, újra ki majd vissza kell lépned a listába, hogy mutassa a változást, akár fut, akár nem fut).
2. ha az adott appból nyomsz a Recent apps-ra, a Globálban nem engedi eltűntetni ezt az appot, lokkolva lesz, akárhogy húzogatod felfelé, amíg ki nem lépsz a Home screen-re vagy más appba. A bétában viszont engedi.
3. mi a fenének gondolják a kínai fejlesztők, hogy Recent apps-ra van szükségünk, amikor ez a funkció korábban, más gyártóknál, de még Windows Phone-on is, arra szolgált, hogy lépegethess a nyitott appjaid között. Kvázi a Windowsból ismert Alt-Tab megfelelője, lenne. A Recent Apps kifejezés tényleg azt jelenti, hogy a mostanában használt appok, de ennek semmi haszna nincs. Arra kéne ez a funkció, hogy a párhuzamosan futó/megnyitott appok között lehessen átjárni.
Lehet, hogy kilövi a Force Close-ra, de attól még ott hagyja ebben a listában, fölöslegesen. Zavaró, amikor már több tucat app kerül oda, te pedig csak két-három éppen használt, megnyitott között akarsz ide-oda lépkedni.
otcat
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017.12.03. 13:44
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: MIUI9 7.12.7

#36

Hozzászólás Szerző: otcat »

Üdv
Valaki akinek helyrehozta a frissítés a sötét képernyő problémát?
Nem merem elindítani nehogy még szarabb legyen a helyzetem...
koruzs
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.05.05. 17:13
8
Telefonom: Samsung S3

Re: MIUI9 7.12.7

#37

Hozzászólás Szerző: koruzs »

7.12.8 redmi note 3 se tökéletesen működik.
rnorbert
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2017.03.30. 14:42
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Medálok

Re: MIUI9 7.12.7

#38

Hozzászólás Szerző: rnorbert »

Én frissítettem, de nem lett jó. Már 10 másodpercig jó a fő kép, utána fagy csak le és lesz sötét :D
A beállítások - alkalmazások kezelése jó lett, de ez így még mindig rossz...

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 3 eszközömről
Avatar
TomiOhl
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2014.09.05. 22:30
9
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro
Tartózkodási hely: Komárno

Medálok

Re: MIUI9 7.12.7

#39

Hozzászólás Szerző: TomiOhl »

ar10n
1): igen, teljesen kilövi, nem fut tovább.
2): falsch, az régen volt úgy, az 8.2-től újabb stabilokban már ugyanúgy ki engedi lőni, mint a bétában.
3): ez standard Android tulajdonság, a kínaiak csak meghagyták. Nekem jó így, persze érthető az is, amit te mondasz, lenne benne logika...

rnorbert és ha törlöd a kezdőképernyő adatait, úgy sem megy? (Persze a changelog szerint erre nem kéne, hogy szükség legyen...)
aldo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2017.12.01. 21:09
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: MIUI9 7.12.7

#40

Hozzászólás Szerző: aldo »

A frissítés után jobb lett, de még nem az igazi. Viszonylag sokszor lefagy a MIUI kezdőképernyő, és továbbra is kiírja, hogy nem válaszol, viszont ha bezárom már nem marad sötét a kijelző, hanem automatikusan újraindul a kezdőképernyő.
Vagyis már szinte minden elérhető a kezdőképernyőről.
Amikor hibajelentést akart küldeni a rendszer erről, akkor out of memory error volt benne.
Redmi 3s-en
Válasz küldése

Vissza: “MIUI Heti Frissítés”