[Xiaomi] A Mi MIX 2 szeptember 11-én mutatkozik be!

Xiaomi és MIUI hírek minden mennyiségben
Válasz küldése
Avatar
parkasz
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2013.12.14. 11:42
10
Telefonom: Xiaomi Mi4c

Medálok

[Xiaomi] A Mi MIX 2 szeptember 11-én mutatkozik be!

#1

Hozzászólás Szerző: parkasz »

Sziasztok!

Ismét közeleg egy új termék bemutatója, a Mi MIX 2 már itt toporog a küszöbön!

A Xiaomi tavaly már megdöbbentette a világot azzal, hogy egy szinte keret nélküli okostelefont mutatott be, ez volt a: Mi MIX. Hosszú idő telt el azóta, hogy olyan izgatottak lettünk volna egy telefon bejelentése miatt, mint a Mi MIX esetében. Azóta a készülék számtalan díjat és elismerést söpört be. Ezt az innovatív és hihetetlen eszközt Philippe Starck, egy francia tervező álmodta meg tervezte, aki elsősorban a, a termék-, az ipari- és az építészeti és belső tér terveiről lett ismert.
Kép
Íme pár kép a készülék csomagolásáról
Kép

Kép
Már 309 nap telt el, mióta bemutattuk Mi MIX-et. Kíváncsi vagy a Mi MIX utódjára? Igen, jól hallottad! A Mi MIX 2 forradalmian új, 2.0 kávamentes kijelzője szeptember 11-én kerül bemutatásra Pekingben! Egy lépéssel közelebb a jövő.
[BBvideo 560,340][/BBvideo]
Egy kis visszatekintés: a Mi MIX csúcsminőségű dizájnt kapott, azaz teljes kerámia vázat, hatalmas, 6,4 hüvelykes kijelzővel karöltve. Benne egy négymagos Qualcomm Snapdragon 821 processzorral duruzsolt, és 4/6 GB RAM memóriával volt felszerelve. A telefon méretes, 128/256 GB belső tárhelyet kapott. A Mi MIX számos téren áttörést jelentett, mint például a 17: 9-es kijelző lekerekített sarkokkal, a piezoelektromos akusztikus rendszer, amely a készülék testét használja a hang átvitelére, a kijelző mögött elhelyezkedő közelségérzékelő és egy kompakt előlapi kamera szenzort, amely behelyezhető volt a sarokba.
Ti mit vártok a Mi MIX 2-től?

forrás: http://en.miui.com/thread-793652-1-1.html


Válasz küldése

Vissza: “MIUI Hírek”