Kérdések, válaszok, megoldások

Redmi Note 7 / Pro telefonnal kapcsolatos témák
Avatar
mumin007
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2014.10.02. 10:08
9
Telefonom: POCO X3
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
 megköszönte: 1 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#361

Hozzászólás Szerző: mumin007 »

Nekem még egyik telefonommal sem sikerült 0%-os merülést elérni egy éjszaka alatt. Kicsit irigylem azt, akinek ez megy.


Poco X3 NFC (surya) - MIUI by xiaomi.eu 14.0.1.0 Stabil - A12
wolves004
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019.04.17. 18:45
5
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#362

Hozzászólás Szerző: wolves004 »

Újból én!
Van itt olyan rajtam kívül,aki szokott futni telefonnal? Ki melyik futó alkalmazást használja?Endomondot használok,viszont amióta ez a telefonom van,nem jól számolja a km-eket.Telefon GPS hibája lenne?Próbáljak ki egy másik alkalmazást?Esetleg más megoldás?Köszi
airwin2162
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.10.27. 12:14
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#363

Hozzászólás Szerző: airwin2162 »

Halihó, feleségem panaszkodik ,hogy a bluetoot fejhalgatóját csak a telefonhívásoknál tudja használni , youtube, spotify ,zene alkalmazásoknál csak a redmi note 7 hangszóróán szólal meg, két bluetooth fejhalgatóval is próbáltam ,Tronsmart és Sony -val is ugyanaz a helyzet . A fejlesztó beállításoknál összehasonlitottam a lányom Mi 8 lite beállításaival .ugyanazon beállitásokkal a Mi 8 lite -tal működnek a BT fejhallgatók a redmi 7note 7-tel meg nem .tudtok segíteni párom leharapja a fejem hogy milyen telefont vettem neki,még zenét sem tud hallgatni . előre is köszönöm .
t0nhal
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2015.02.02. 17:14
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#364

Hozzászólás Szerző: t0nhal »

Hali!

Nemrég kaptam kézhez a Note 7-et. Át is költöztem rá a Note 3-ról, viszonylag zökkenésmentesen. Egyetlen dolog ami nem hajlandó működni, az az, hogy a Bip órám nem jelzi ki a hívót, csak angol nyelvre állítás után. A Note 3-on ez nem volt gond. Mi Fitet használom csak, de próba képen Gadgetbridge, és Mi Bandage is volt már fent, egyikkel sem sikerült megoldani. Esetleg valakinek valami használható ötlet? Esetleg másik topicban kéne keresgélnem? Amúgy gyári Global Stable 10.3.6.0 (PFGMIXM).

Üdv!
TH
TH
mancs53
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.08.17. 09:43
4
Telefonom: Xiaomi Mi Max 3
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#365

Hozzászólás Szerző: mancs53 »

asentinel írta: 2019.06.13. 22:28 Köszönöm, végigolvastam onnan kezdve a témát, de egy szót sem találtam a VoLTE és a VoWiFi működéséről.
Itt a fórumon nincs valaki, akinek ilyen telefonja van és Digitől igényelt kártyát?

Másik kérdésem lenne, hogy mobil/internetes (például Viber, Whatsapp, stb..) hívás közben visszhangzik normál vagy/és kihangosított módban a Redmi Note 7?
Mert több fórumon azt írják egyesek, hogy használhatlan például kihangosítva, mert visszahallja a másik partner a hangját. Ez az EU-s verzióban nem fordul elő? Vagy javították valamikor? Mert ez elég nagy probléma lenne.

Köszönöm.
Szia . Sikerült esetleg valamit megtudnod a VoLTE szolgáltatással kapcsolatban?Mert Nagyon kíváncsi lennék rá én is.Köszönöm.
asentinel
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018.12.11. 22:08
5
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#366

Hozzászólás Szerző: asentinel »

mancs53 írta: 2019.08.17. 10:17
asentinel írta: 2019.06.13. 22:28 Köszönöm, végigolvastam onnan kezdve a témát, de egy szót sem találtam a VoLTE és a VoWiFi működéséről.
Itt a fórumon nincs valaki, akinek ilyen telefonja van és Digitől igényelt kártyát?

Másik kérdésem lenne, hogy mobil/internetes (például Viber, Whatsapp, stb..) hívás közben visszhangzik normál vagy/és kihangosított módban a Redmi Note 7?
Mert több fórumon azt írják egyesek, hogy használhatlan például kihangosítva, mert visszahallja a másik partner a hangját. Ez az EU-s verzióban nem fordul elő? Vagy javították valamikor? Mert ez elég nagy probléma lenne.

Köszönöm.
Szia . Sikerült esetleg valamit megtudnod a VoLTE szolgáltatással kapcsolatban?Mert Nagyon kíváncsi lennék rá én is.Köszönöm.
Sajnos semmit sem tudtam meg :(
Vagy senkinek sincs Redmi Note 7 telefonja Digi SIM-kártyával vagy akinek van, az nem ért hozzá (hogy mi az a VoLTE/VoWiFi) vagy szimplán nem írnak fórumokba.

Találtam egy megosztott táblázatot, ami szerint Redmi Note 7-en semmi sem működik Digivel:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Először azt hittem, hogy nincsen adat róla, de visszanéztem a szerkesztést és valaki külön írta, hogy nem működik semmi rajta. De az is lehet, hogy szimplán nem tudta a kódokat, amivel életre lehet kelteni. Nem tudom..

Úgy néz ki, így nem ilyen telefonom lesz. Samsung A50 drágább ugyan, de működik rajta VoLTE/VoWiFi OOB.
asentinel
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018.12.11. 22:08
5
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#367

Hozzászólás Szerző: asentinel »

Ja és még annyi, hogy egy német fórumon azt találtam, hogy elvileg sikerült valakinek VoWiFi-t lehelni Redmi Note 7-be:
https://android-hubo.de/thread/8781-vol ... ?pageNo=13

"Jupp, mit der aus dem Modem-Image des Mi 8 Lite herausgekratzten Datei für DT-Greece funktioniert es. Die Datei muss wohl aus einem Telefon kommen, dass den selben Snapdragon-Prozessor hat. Ein Logo für VoWifi sehe ich nicht aber dafür die Anbieterkennung. Und beim Telefonieren sehe ich, dass es WLAN-Anrufe sind und der Flugzeugmodus ist eh drin. Das ganz übersteht auch Reboots. Kurze Anmerkung: TEF-Germany und H3K-Denmark haben bei mir (o2 Vertrag nicht geholfen)."

"Ich habe die aktuellste Firmware-Datei vom Mi 8 Lite genommen, daraus die NON-HLOS.BIN entpackt und in Linux gemountet. Dort war die entsprechende Datei drin und hat bei meinem RN7 funktioniert."

Azonban ezt senki más nem erősítette meg. Fájl sincs feltöltve hozzá. Ráadásul Mi 8 Lite a táblázat szerint nem támogat VoWiFi-t :)
Na akkor most mi az igazság?
Avatar
Rchgal80
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2016.06.23. 11:32
7
Telefonom: Redmi Note 7
Gender:

Medálok

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#368

Hozzászólás Szerző: Rchgal80 »

Telekomnál föl kelett hívnom az ügyfélszolgálatot, és bekapcsolták a volte szolgáltatást. A vowifit kóddal bekapcsoltam, és megjelent egy új menüpont a hálózati beállításokban.Lehet hogy a diginél is kérni kell.
botigta
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2014.07.06. 12:54
9
Telefonom: Poco X3 Pro
 megköszönte: 7 alkalommal
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#369

Hozzászólás Szerző: botigta »

Rchgal80 írta: 2019.08.17. 23:02 Telekomnál föl kelett hívnom az ügyfélszolgálatot, és bekapcsolták a volte szolgáltatást. A vowifit kóddal bekapcsoltam, és megjelent egy új menüpont a hálózati beállításokban.Lehet hogy a diginél is kérni kell.
Miféle kóddal?
És ezek szerint a Note 7-eseddel működik?
Avatar
Rchgal80
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2016.06.23. 11:32
7
Telefonom: Redmi Note 7
Gender:

Medálok

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#370

Hozzászólás Szerző: Rchgal80 »

Wowifi :*#*#869434#*#*
Volte :*#*#86583#*#*
Biztos hogy működik, de pl a telekomnál csak akkor volt jó ha bekapcsolták. A többi szolgáltatónál nem tudom.
Válasz küldése

Vissza: “Redmi Note 7 / Pro”