Xiaomi Mi Pad 4 kérdések, válaszok megoldások

Avatar
zozo67
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2474
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:26
7
Telefonom: Nincs
Tartózkodási hely: Kaposvár
Gender:

Medálok

Re: Xiaomi Mi Pad 4 kérdések, válaszok megoldások

#21

Hozzászólás Szerző: zozo67 »

kínai romra is fel lehet tenni a google-t itt van egy másik xiaomi de ugyanaz a telepítés http://en.miui.com/forum.php?mod=viewth ... e%2Binstal


"Az az ember, aki nem olvas könyvet, semmiben sem különbözik attól az embertől, aki nem tud olvasni." Mark Twain
dish
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017.11.29. 11:17
6
Telefonom: Samsung S5

Re: Xiaomi Mi Pad 4 kérdések, válaszok megoldások

#22

Hozzászólás Szerző: dish »

zozo67 írta: 2018.11.10. 13:14 kínai romra is fel lehet tenni a google-t itt van egy másik xiaomi de ugyanaz a telepítés http://en.miui.com/forum.php?mod=viewth ... e%2Binstal
Köszi! Sajnos nem ugyanaz, ha én rákeresek kapásból az első lépésnél a google-re, már nem azok a találatok jönnek és ahhoz hasonló ikont nem is látok.. a kínai írásjelekből kihámozni meg hát nem túl egyszerű. :(
Avatar
zozo67
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2474
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:26
7
Telefonom: Nincs
Tartózkodási hely: Kaposvár
Gender:

Medálok

Re: Xiaomi Mi Pad 4 kérdések, válaszok megoldások

#23

Hozzászólás Szerző: zozo67 »

De egyszeru.legalabbis telefonra. Keress a mi appban olyat ami ugy nezz ki majd tedd fel. Ha nem megy merre laksz?

Tapatalkkal küldve az én Mi Note 3 eszközömről

"Az az ember, aki nem olvas könyvet, semmiben sem különbözik attól az embertől, aki nem tud olvasni." Mark Twain
Avatar
zozo67
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2474
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:26
7
Telefonom: Nincs
Tartózkodási hely: Kaposvár
Gender:

Medálok

Re: Xiaomi Mi Pad 4 kérdések, válaszok megoldások

#24

Hozzászólás Szerző: zozo67 »

"Az az ember, aki nem olvas könyvet, semmiben sem különbözik attól az embertől, aki nem tud olvasni." Mark Twain
dish
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017.11.29. 11:17
6
Telefonom: Samsung S5

Re: Xiaomi Mi Pad 4 kérdések, válaszok megoldások

#25

Hozzászólás Szerző: dish »

Nagyon koszi, sikerult! Ezen kivul amugy szenvedek barmi hatranyt azzal hogy kinai a gep? Mert irtam a webshopnak, hogy esetleg van e lehetoseg cserelni, nyilvan meg nem reagaltak, de igy tulajdonkeppen akar maradhat is, nem? Remelem ezt a megoldast nem akarja korlatozni majd a Xiaomi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rajen 2018.11.10. 18:19-kor.
Ok: NE IDÉZD AZ ELŐTTED SZÓLÓT FELESLEGESEN!!!
Avatar
zozo67
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2474
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:26
7
Telefonom: Nincs
Tartózkodási hely: Kaposvár
Gender:

Medálok

Re: Xiaomi Mi Pad 4 kérdések, válaszok megoldások

#26

Hozzászólás Szerző: zozo67 »

dehogy van, legjobb ROM ha nem zavar hogy angol
nyisd a bootloadert, ha megvan az engedélyt tedd fel az eu-s rom az már full magyar.... (azért a kínai nekem jobban bejön)
Örülök hogy segíthettem
"Az az ember, aki nem olvas könyvet, semmiben sem különbözik attól az embertől, aki nem tud olvasni." Mark Twain
sue016
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.11.19. 15:58
5
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Xiaomi Mi Pad 4 kérdések, válaszok megoldások

#27

Hozzászólás Szerző: sue016 »

Sziasztok!
Ma érkezett GearVita-ról ez a csoda. (4/64 International Version Wi-fi)
Van benne magyar menü. Engedélyek menüpont alatt találkoztam egy kis angollal :D
Miui 10.0 Stabil 10.0.5(0) xiaomi.eu rommal kaptam.
Első bekapcsoláskor alul egy unlocked nyitott lakatt jelent meg. (ez mit jelent?)
Eddig 2x jött fel az az ablak, hogy Power alkalmazás sajnos leállt. (jelentsen ez bármit is)
A dobozban megkaptam az usb C kábelt és a kínai töltőfej adaptert. Ilyen adaptert itthon keres megvételre bárki is ?:D
dish
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017.11.29. 11:17
6
Telefonom: Samsung S5

Re: Xiaomi Mi Pad 4 kérdések, válaszok megoldások

#28

Hozzászólás Szerző: dish »

sue016: Nemhiszem hogy nagy erteke lenne, de nekem is van itthon vagy 6-7 db😃

zozo67: a bootloader nyitas az mennyire veszelyes dolog? Nem vagyok jaratos ilyesmiben, talaltam leirast hozza, de nem tunik egyszerunek es nem szeretnem tonkrevagni a gepet. Egyebkent jol kijovok a kinai rammal, viszont nehany google app kevesbe, a photos pl nem szinkronizal es a diktalas sem mukodik a gboard-on, ezert lehet megprobalnek megis radobni egy eu verziot.
sue016
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.11.19. 15:58
5
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Xiaomi Mi Pad 4 kérdések, válaszok megoldások

#29

Hozzászólás Szerző: sue016 »

ma reggel megint power leallt...
Kép
Suineg
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2018.11.28. 18:25
5
Telefonom: Xiaomi Mi Pad 4

Re: Xiaomi Mi Pad 4 kérdések, válaszok megoldások

#30

Hozzászólás Szerző: Suineg »

Sziasztok!

Én is tulajdonosa lettem egy ilyen csodatablet-nek. Jelenleg egy problémám lenne. A magyar nyelvben (és másikban is) azt vettem észre ami a mellékelt fotókon is látható, hogy az ékezetes karakterek megjelenítésénél a hosszú magánhangzó elött is és utána is tesz egy szóközt.
Így ez a megjelenítés elég bután néz ki. S néha nem csak a "főcímekben" van így de egyéb magyar magánhangzós szövegben is. Egyébként a néha angol menürészt én is észleltem, mint "sue016" felhasználó. Mivel 9-es MIUI van fent, kérdezném, hogy ez a 10-esben is így van-e? Illetve van-e normális megjelenítése ennek?

Amúgy idáig nagyon-nagyon tetszik a táblagép :-j
Kép

Kép
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi Pad 4”