Kérdések, válaszok, megoldások

Avatar
ksasa67
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2016.05.20. 05:58
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Medálok

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#511

Hozzászólás Szerző: ksasa67 »

zorka írta:Azt tapasztaltam, hogy külföldi számra nem tudok SMS-t vagy MMS-t küldeni. Hiába keresem, nem találtam rá megoldást. Tudnátok valami hasznosat vagy megoldást mondani? Belföldi számra simán megy.
A címzett számát ugye nemzetközi formátumban adod meg? Tehát pl: +42xxxxxxxx Illetve a telefonkönyvben ha mentve van a névjegy, akkor ott is + jellel kell nem 00-val.....

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről


zorka
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017.11.16. 17:49
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#512

Hozzászólás Szerző: zorka »

Köszönöm, már megoldódott. Nem a telefon, hanem a szolgáltató volt a bűnös
Csaba76
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017.12.30. 19:09
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#513

Hozzászólás Szerző: Csaba76 »

Panoráma képet csak függőleges irányban lehet készíteni a 4x-en? (Hiába kapcsolom be az elforgatást, csak függőlegesen tudom a képet elkészíteni. )
Avatar
szekelyelek
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1443
Csatlakozott: 2015.10.15. 20:41
8
Telefonom: Poco F5
Tartózkodási hely: Monorierdő
 megköszönte: 1 alkalommal
 megköszönték: 2 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#514

Hozzászólás Szerző: szekelyelek »

Nekem sikerült fekvő tájolásnál is... (FB, index...)

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
belababa
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2017.05.12. 19:36
6
Telefonom: Xiaomi Mi 9 SE

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#515

Hozzászólás Szerző: belababa »

Sziasztok
Régi telom redmi-4A, új, redmi-4X.
A régi tudta a több szinü értesítést, mármint a led. Tudta a két koppintásos ébresztést.
Ez viszont állandóan felébred, ha kell, ha nem, hiába vettem ki belőle az "ujjlenyomat" funkciót!
Ha véletlenül hozzáérek a hátulján a lenyomat helyére, márpedig hozzáérek, akkor egyből világit a képernyő amit előtte zártam le!
Nincs erre valami megoldás? A szigszalagot mellőzném!
Avatar
ksasa67
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2016.05.20. 05:58
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Medálok

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#516

Hozzászólás Szerző: ksasa67 »

Rosszul tetted. Ha lenne ujjlenyomat beállítva, akkor csak a helyes mintára éledne fel a kijelző, a rossz érintésre csak rezeg de nem kapcsol be a kijelző.... Vagy majd megszokod, hogy nem tapizod az olvasó környékén. Garivesztés terhe mellett szétszeded és lehúzod az olvasó szalagkábelét....

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
belababa
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2017.05.12. 19:36
6
Telefonom: Xiaomi Mi 9 SE

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#517

Hozzászólás Szerző: belababa »

Az lesz köszönöm a tippet !
belababa
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2017.05.12. 19:36
6
Telefonom: Xiaomi Mi 9 SE

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#518

Hozzászólás Szerző: belababa »

Megtörtént, szalag lehúzva, probléma megoldva!
Avatar
ksasa67
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2016.05.20. 05:58
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Medálok

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#519

Hozzászólás Szerző: ksasa67 »

Egészségedre! :-)

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
egyemega
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.04.04. 15:51
5
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4X

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#520

Hozzászólás Szerző: egyemega »

Sziasztok!
Úgy néz ki segítségre szorulok. A Redmi Note 4x-em kinyírja a Sim kártyáimat. Pontosabban most fektette két vállra a 3.-at 4 hónap alatt. Kerestem itt hasonló problémával foglalkozó témát, de úgy tűnik ezzel a jelenséggel csak én büszkélkedhetem.
Az a bizonyos jelenség pedig a következő: két simet használok, egy kurucot meg egy labancot. A jó hazai telenoros csak hívásfogadásra van a telefonban (az adatforgalom is kikapcsolva), minden másra pedig egy osztrák teleringes. Nem tudom van e ennek jelentősége, mert úgy gonolom a sim az sim bárki gyártja, vagy forgalmazza is. Vagy mégsem? Ugyanis a telenor túlélte a négy hónapot, mialatt a sógorokéból 3 elfogyott. Bár amennyire megfigyeltem: az adatforgalom ki-be kapcsolásánál (pl: wifi-ről le, adatroaming ki-be, vagy telefon ki-be) zavarodik meg a rendszer, amire ugyebár a telenort nem használtam. A 3. haláltusáját sikerült viszonylag jól megfigyelnem. Ahogy telt az idő ezeket a műveleteket egyre lassabban sikerült teljesítenie, majd később, minden alakalommal, amikor váltásra kényszerült, egy rövid ideig nem találta az adatforgalmat használó simet. Az utolsó napjaiban, csak úgy, látszólag minden ok nélkül is kómába esett, oszt végül végleg feladta a küzdelmet. Mind a két sim slot-ot kiprobáltam nagyjából u.a. idő alatt végeztek a páciensükkel.
Gondoltam még él az 1 év gari, hát kicseréltetem. Aha. 2hét után végre válaszoltak Honkongból, hogy a visszaküldés előtt probáljam ki a következő 3 lépést, hátha orvosolja a problémát 1. Cseréljem ki a simet. (Hmm, még hányszor???) 2. Töltsek le minden frissítést. (Mindig megtettem, szóval ez sem) 3. Hard reset... No, köszönöm, hogy eddig elolvastad, mert itt jön a kérdésem. Ez tényleg megold bármit is? Ez nem hardwares problémára utal? Vagy ha mégis softwares
a bibi, akkor estleg mi segíthet még? Rom csere? A jelenlegi MIUI Global 9.5 | stabil 9.5.4.0 (NCFMIFA) egy 4/64es snapdragon 625össel dolgozó vasban.
Vagy mondjam, hogy "hú hát igen kipróbáltam mindent és a 4. is tönkrement" és küldjem vissza nekik? Viszont ők valószínüleg futtatnak majd rajt vmi tesztet, amivel valószínű nem lehet diagnosztizálni a betegséget és visszakapom, hogy "már pedig ennek semmi baja, kérem".
Ti mit tennétek?
Előre is köszönöm.
Válasz küldése

Vissza: “Redmi Note 4X”