Kérdések, válaszok, megoldások

malacka53
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017.11.16. 09:10
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#1011

Hozzászólás Szerző: malacka53 »

Kedves Fórumozók!

Nem tudom, illik-e ilyet tenni, de megismételném a kérdésemet, mert már oldalakkal hátrébb van, és gondolom, mindenki az új kérdéseket nézi. Így talán nagyobb az esély, hogy valaki tud valamit javasolni:
"A problémám a következő: (Redmi 4X 32GB)A képernyőzár speciális beállításokban a "feloldás Bluetooth eszközzel" módban nem hajlandó felismerni az egyébként csatlakoztatott kihangosítót,(Jabra Drive) ezért kocsiban ülve minden alkalommal ki kell kapcsolnom a képernyőzárat. Van megoldás a problémámra? Szép napot mindenkinek. "


Avatar
trebrona
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2014.01.08. 18:56
10
Telefonom: Xiaomi Mi A1

Medálok

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#1012

Hozzászólás Szerző: trebrona »

Űgy tudom MIUI-ban nem működik a google féle smart lock.
iPhone 12 Pro
malacka53
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017.11.16. 09:10
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#1013

Hozzászólás Szerző: malacka53 »

Felajánlja a készülék:Feloldás Bluetooth eszközzel - feloldás - jelszót kér - elérhető eszközök keresése - és nem találja meg a párosított eszközt, amit előtte használtam
Avatar
trebrona
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2014.01.08. 18:56
10
Telefonom: Xiaomi Mi A1

Medálok

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#1014

Hozzászólás Szerző: trebrona »

Tehát nem működik.
iPhone 12 Pro
malacka53
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017.11.16. 09:10
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#1015

Hozzászólás Szerző: malacka53 »

Köszi. Szomorú vagyok.
takacst
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2017.09.10. 17:54
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#1016

Hozzászólás Szerző: takacst »

Bonca » Tegnap, 20:51 írta:
...a kis kínaiak lenyúlják a pénzed? Te most ugye poénkodtál? És az ismerősöd szavazata is egyet ér? Segítene bármit is belátni, hogy ha többen írjuk, hogy 2-3-4 éve használjuk a Xiaomi telefonokat banki alkalmazásokkal anélkül, hogy lenyúlták volna a pénzünket?

Bonca
Nem poénkodtam :( Nem azért merek átmenni a hídon, mert előttem még senki alatt nem szakadt le, hanem mert bízom a tervezőben, kivitelezőben. Itt is valami ilyen van. Én olyan hozzászólást szerettem volna látni, pl.: "Lehetetlen ilyen app-ot írni, mert a secure store (vagy töktudja mi)-ban lévő kulcshoz csak az adott app képes hozzáférni, még a kernel sem."
Ha "véletlenül" fizetésnap után a komplett havi fizum eltűnne, nem sokat segítene az sem, ha pár hét alatt sikerülne visszaszerezni.
Avatar
ksasa67
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2016.05.20. 05:58
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Medálok

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#1017

Hozzászólás Szerző: ksasa67 »

Volt egy főnököm, neki bankártyája sem volt. Mindig vitte az Otp-be a piros utalási megbízást. Ha pénzt akart felvenni, akkor sorszám, bankos kisasszony, csevegés. Neki volt erre ideje... Nemtudom az app hogyan működik, de gyanítom nem könnyű kijátszani. Ha nem bízol benne, bankolj PC-ről. (Erste idegen, nem mentett bankszámlára utaláskor küld sms-t az azonosító számmal, amit az appba be kell írni. Addig nincs utalás.)

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
Fulee
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 2533
Csatlakozott: 2016.04.21. 19:22
7
Telefonom: Redmi Note 10 Pro
 megköszönte: 11 alkalommal
 megköszönték: 11 alkalommal

Medálok

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#1018

Hozzászólás Szerző: Fulee »

ja kérhetsz SMS értesítés , ha (szinte) bármilyen dolog történik a kártyán vagy egyéb fizetőeszközön ,tudod ellenőrizni
Ha egy ember nem tud valamit,s nem tudja,hogy nem tudja-kerüld el őt!
Ha egy ember nem tud valamit,s tudja,hogy nem tudja-ébreszd fel őt!
Ha egy ember tud valamit,s tudja,hogy tudja-akkor kövesd őt!

MI3,MI4,MI MIX2,MI 9Lite,RN 10Pro,MI SC 360° 1080p
Avatar
BikaF1
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 20:57
9
Telefonom: Redmi 9T
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Medálok

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#1019

Hozzászólás Szerző: BikaF1 »

K&H detto. Utaláskor küld egy generált kódot sms-ben, amit ha nem adsz meg, addig nem tudsz utalni. PC-n se. Mondjuk az érdekes kérdés, hogy ha az appnak hozzáférést adsz az sms olvasáshoz, akkor ha mondjuk tudják az e-bankos jelszavad és belépnek vele a telón és ha mondjuk nem használsz mintát a telefon feloldáshoz (vagy azt is megtudják valahogy) és ellopják a telót, akkor arra a telefonra kapsz sms-t, aminek korábban engedélyezted az sms olvasást, így az app automatikusan beírja az utaló kódot és már lehetne is utalni a számládról bárhová. Mondjuk az is nyomonkövethető a banknál, hogy hová megy az utalás. Ha ennyire paranoiás vagy (már bocs, nem sértésnek szánom) akkor szüntesd meg a bankszámládat is.

OFF
Egy ismerősöm hazautazás miatt a bankkártyájáról pár éve Németországban felvett eurót egy kora reggeli időpontban. Jött hazafelé Magyarországra és megállt tankolni Ausztriában. Kártyával fizetett meg vett valami ajándékot is, ami banki szempontból újabb tranzakció volt. Majd itthon, péntek estéről lévén szó, estefelé elment a soron következő hosszú hétvége miatt bevásárolni, ahol ismét kártyával fizetett. Három tranzakció, három országban egy adott banki napon. A következő héten az XY bank zárolta a kártyáját gyanús tranzakciók miatt. Ennyit erről.
Redmi 9T - MIUI14 xiaomi.eu ROM stabil | Redmi 4X - MIUIHU 11
Bonca
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2014.09.25. 10:29
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#1020

Hozzászólás Szerző: Bonca »

takacst » Tegnap, 17:03 írta:
Bonca » Tegnap, 20:51 írta:
...a kis kínaiak lenyúlják a pénzed? Te most ugye poénkodtál? És az ismerősöd szavazata is egyet ér? Segítene bármit is belátni, hogy ha többen írjuk, hogy 2-3-4 éve használjuk a Xiaomi telefonokat banki alkalmazásokkal anélkül, hogy lenyúlták volna a pénzünket?

Bonca
Nem poénkodtam :( Nem azért merek átmenni a hídon, mert előttem még senki alatt nem szakadt le, hanem mert bízom a tervezőben, kivitelezőben. Itt is valami ilyen van. Én olyan hozzászólást szerettem volna látni, pl.: "Lehetetlen ilyen app-ot írni, mert a secure store (vagy töktudja mi)-ban lévő kulcshoz csak az adott app képes hozzáférni, még a kernel sem."
Ha "véletlenül" fizetésnap után a komplett havi fizum eltűnne, nem sokat segítene az sem, ha pár hét alatt sikerülne visszaszerezni.
Bocs a kifakadásért...

Bonca
Válasz küldése

Vissza: “Redmi 4x”