Kérdések, válaszok, megoldások

Klara
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.06.21. 11:50
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#21

Hozzászólás Szerző: Klara »

Redmi Note 2-t anno ki hozta be mikor csak a ti ROMotok volt, ra? En meg ugy vettem anno.
Szurkeimportosat nem szeretnek.


gimo
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2015.10.29. 19:37
8
Telefonom: Xiaomi Mi8
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#22

Hozzászólás Szerző: gimo »

@iamCGI: "Még kell finomhangolni a beállításokat, mert most stand by on kikapcsoltat jelez, ha hívják a telót..."

Sikerült esetleg előbbre jutnod?
iamCGI
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.03.10. 15:06
7
Telefonom: Xiaomi Mi5s

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#23

Hozzászólás Szerző: iamCGI »

Még nem sajnos, az elmúlt két hétben nem volt sok időm rá, de kb csak az esetek 10%-ban áll fent a probléma. Ami azért sok, és zavaró. Ha tudok többet, megírom, egyenlőre logikát nem talátam abban, hogy mikor megy és mikor nem.

Valakinek van még hasonló tapasztalata?
gimo
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2015.10.29. 19:37
8
Telefonom: Xiaomi Mi8
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#24

Hozzászólás Szerző: gimo »

Köszönöm szépen a gyors választ!

Nálam egyelőre pihen a telefon, mivel nem találtam megoldást...

China Stable Romot használsz vagy megpróbáltad a xiaomi.eu-t?
mark04
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016.10.14. 08:47
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3x

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#25

Hozzászólás Szerző: mark04 »

Sziasztok,

bocsi a hülye kérdésért, de össze vagyok már zavarodva. Érdemes ezt a telefont megrendelni? www.geekbuying.com- on most 72ezerért adják. Kinézetre, tudásra elég jónak tűnik. Itthon Telekomosként használnám a telót és a 4G nekem nem fontos. Telefonálásra, sms-ezésre és egy kis mobilnetezésre használnám (leginkább facebook). Magyar nyelv van benne?

Köszi a segítséget előre is!
gimo
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2015.10.29. 19:37
8
Telefonom: Xiaomi Mi8
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#26

Hozzászólás Szerző: gimo »

http://en.miui.com/thread-571194-1-1.html

@iamCGI: Megnézed mit mutat a Telekom esetében a következő kód ha megkérlek, én Vodás vagyok...

* # * # 4636 # * # *
Sim 1 and choose LTE /TD- SCMDA / WCMDA

Ez hasznos lehet... Ezzel úgy tűnik, hogy a 4G mellett elindul a 3G is európai hálózatokon is.

Magyar nyelvvel kapcsolatban: A xiaomi.eu-s verzió tartalmazza a magyar nyelvet, de egyelőre ebben van egy kisebb wifi probléma...

Miui.hu-s egyelőre nem várható, hacsak nem kerül rajen-ékhez egy ilyen típusú telefon.
gimo
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2015.10.29. 19:37
8
Telefonom: Xiaomi Mi8
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#27

Hozzászólás Szerző: gimo »

Sziasztok!

Végre több időm volt a telefonra, ennek megfelelően fent van a 04.13-ai xiaomi.eu-s ROM (sajnos még magyar nyelv nélkül)

Eddig mindenféle gond nélkül lehet használni itthon, sőt Vodás kártyával SIM 1-ben néha még Vodafone LTE is jön, átlagban olyan 3-4 Mbit/s sebességet tud leadni adatkommunikáció terén (fast.com mérései alapján)

7.1.1-es Androiddal nagyon szépen fut a telefon, eddig nem találtam semmi hibát, a fényképező nagyon szép képeket készít ahogy arról szóltak a cikkek is...

Bátran merem ajánlani azoknak, akik eddig hezitáltak a telefon megrendelését illetően. Ha bármilyen kérdés merülne fel, igyekszem segíteni.

Egyetlen negatívum hogy eddig a kipróbált, összesen 3 különböző típusú kijelzővédő sem vált be, egyszerűen nem maradnak fent a telefonon vagy csúszkálnak. :(
mark04
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016.10.14. 08:47
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3x

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#28

Hozzászólás Szerző: mark04 »

Sziasztok!

Én még mindig szemezek ezzel a telefonnal, de megnéztem ezt a videót és eléggé elbátortalanodtam:

Más is találkozott ilyen problémával?
gimo
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2015.10.29. 19:37
8
Telefonom: Xiaomi Mi8
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#29

Hozzászólás Szerző: gimo »

Az ilyen probléma alatt melyikre gondolsz pontosan mivel több minden is elhangzott...? :)

Ha az adatkommunikáció, akkor sanszosan ez még nem a China Unicom verzió, bár ez egyértelműen nem hangzik el...
Én azonnal átállítottam amit lehetett, nem mondom hogy a mobilnet nagyon gyors, de számomra megfelelő.
*Szerkesztés: Ha a 3G adatkommunikációra gondolsz, "Sim 1 and choose LTE /TD- SCMDA / WCMDA" ahogy fent írtam, sokat javít a helyzeten, mivel ha eredeti LTE/UMTS-en hagyod, akkor kb. azt produkálja, mint ami a videón bemutatásra kerül.

Akkumulátorral kapcsolatban: Reggel 1 óra alatt töltöttem fel 32%-ról 100%-ra gyors töltővel, egész nap aktívan használom, értsd folyamatos mobilnet, bluetooth, e-mailezés, viber, hívások ("munka" telefon, tehát olyan 20 hívás körül) és 8:40-től így délután 16:50-re merült 58%-ra. (Értelemszerűen játék ebben nincs)
mark04
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016.10.14. 08:47
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3x

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#30

Hozzászólás Szerző: mark04 »

Sziasztok,

tegnap megrendeltem az Mi 5C-t a GshHome-tól 80k + postaköltségért, mára meg is érkezett. Nagyon szép, jól össze van rakva és elég király a kijelzője! :) A kamerája is szuper és van végre kb. 56 GB szabad helyem. A hálózati sebességre sincs panasz, ahogy beraktam a sim kártyát, egyből megtalálta a 4G-t és a fast.com-on mért adatok alapján fel is ment 30 mbps-re (hozzá teszem, én Telekomos vagyok és Pécsen lakom, kisebb településeken valószínűleg máshogy nézne ki).
Szóval így az első fél óra után tetszik a telefon.
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi5c”