Kérdések, válaszok, megoldások

Avatar
acaca68
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2016.01.18. 18:44
8
Telefonom: Xiaomi Mi Max 3
Tartózkodási hely: Vecsés
 megköszönték: 17 alkalommal

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#731

Hozzászólás Szerző: acaca68 »

Ha létezne valami ketyere a sütögetőshez akkor az nekem biztos lenne.


Xiaomi doki
xiaomi.doki@gmail.com
Unbrick any xiaomi device and remove mi account
https://www.facebook.com/groups/3059778820951055/
alexabo
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2014.08.16. 08:19
9
Telefonom: Xiaomi Mi 9 SE
Tartózkodási hely: Nagytarcsa
Gender:

Medálok

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#732

Hozzászólás Szerző: alexabo »

Tisztelt Fórumtársak,
Találkozott már valaki/van-e megoldása arra a problémára, hogy egy régóta használt/ismert WiFi hálózatra egyszer csak nem tudok semmilyen módon csatlakozni. A hálózat azonosítót látja, próbáltam szét- majd újracsatlakozni nem segít. Hálózati diagnosztikát sem tudok futtatni mert nem ismeri fel. Minden más WiFi hálózatra tudok csatlakozni, csak erre nem. A hálózati router-ben sincs letiltva a telefonom.
Help, please!
barapeet
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.05.08. 21:34
5
Telefonom: Xiaomi Mi5

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#733

Hozzászólás Szerző: barapeet »

Sziasztok!

A legutolsó (2hete) frissítés óta nem ugrik fel állandóan a yellow pages. 1 hétig minden jól működött. Dual simesként használom, volt egy t- mobile és egy Telenor kártyám, de flottas szolgáltató váltás miatt most mindkettő T- mobil lett (1 hete). Azóta állandóan felugrik egy teljes oldalas play áruházas alkalmazás hogy letöltsem. Ha épp mást csinalok a telon, vagy fotozok akkor is időnként felugrik és mivel teljes oldalas ezért elég zavaró. Mint a play áruházból megnyitott app úgy néz ki. A megjelenésnek semmi köze a böngészéshez. Fél éve nem telepítettem új appot, sőt a régieket is letöröltem de semmi javulás. Vkinek vmi jó ötlete lenne-e a megoldására? Köszönöm
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28443
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 19 alkalommal
 megköszönték: 46 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#734

Hozzászólás Szerző: rajen »

Egy képernyőkép róla jó lenne, mert nem tudjuk mi az.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
barapeet
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.05.08. 21:34
5
Telefonom: Xiaomi Mi5

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#735

Hozzászólás Szerző: barapeet »

Kép
Hát a mobilról sajnos nem tudok válaszolni.
Tegnap este letöröltem majdnem az összes telepített alkalmazást(régebbiek) és azóta nem volt ilyen zavaró felugró play stores-os reklám. Amikor volt, persze nem csináltam képernyőképet. Amikor volt akkor nemcsak egy kis app reklám csík jelent meg, hanem a play store alkalmazás ugrott fel egy már megnyitott appal (akku, lámpa, játék....mikor mi). Szóval olyan, mint amikor magamtól belépek az áruházba és megnyitok egy appot hogy mit takar és ott az egész oldalas app leírás.
Azért fura hogy eddig ilyen nem volt és hirtelen kezdte el ezt csinálni. Mondjuk az appok nagy részét igen ritkán használtam.
A yellow pageses felugró üzenetek után ez elég idegesítő volt.
dmatte
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.11.13. 20:41
7
Telefonom: Xiaomi Mi5

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#736

Hozzászólás Szerző: dmatte »

Sziasztok!

Nagyon sok helyen próbáltam utánaolvasni, 3 feedback reportot is küldtem a Xiaominak, eddig nem sikerült megtalálnom a hiba okát, és ők sem válaszoltak.
A Nougat-os frissítéssel elszállt a készülékem headphone érzékelése. Vártam az Oreos frissítésre, hátha az megoldja, tegnap fel is raktam, nem így lett.

Az biztos h nem hardware-es probléma, mert SoundAbouttal force-olva tökéletesen működik a headphone. Szóval egyszerűen csak magától sosem ismeri fel.

A paraméterek:
Mi 5, 64GB
MIUI Global 9.6.1.0 (OAAMIFD)
Zárt bootloader.

Nagyon köszönöm, ha valaki tud rá megoldást :)
balazs54
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.08. 18:38
9
Telefonom: Xiaomi Mi5
Tartózkodási hely: Hévíz
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#737

Hozzászólás Szerző: balazs54 »

Sziasztok! Valószínűleg totálkáros lett a mi5öm, de hátha van valami ötlet, bár szerintem nem menthető. A hiba a következő, telefonáltam be a zsebbe 10 perc múlva előveszem és semmi, se kép se hang, bekapcsoló gombra nem reagál, led fel sem villanik. Itthon töltőre raktam hátha, nem reagál rá, másik aksi bele(1hónapja lett cserélve nohon aksira) azzal is ugyan az a helyzet. Se hegesztős nyuszi nem jön be se a recovery menü. Gépen - és bekapcs gombal megjelenik az eszközkezelőben az Android Bootloader Interface és ennyi ezen kívül a telefonon az ég világon semmi. Alaplap hibás lehet?
balazs54
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.08. 18:38
9
Telefonom: Xiaomi Mi5
Tartózkodási hely: Hévíz
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#738

Hozzászólás Szerző: balazs54 »

Az sem ismeri fel. Utánanéztem a töltés vezérlő ic ment tönkre vagy levált az alaplapról. :(
Tono88
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015.05.31. 12:58
8
Telefonom: Xiaomi Mi8 SE
Tartózkodási hely: Pécs
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#739

Hozzászólás Szerző: Tono88 »

Sziasztok!
Másfél éves MI 5 telefon egyik napról a másikra akkumulátor melegedése van!!! Kb: 38-42 fok.! + indokolatlanul gyorsan lemerül!!!

Mi a teendő, mi lehet a megoldás!!!
Köszi: Tonó
Avatar
zozo67
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2474
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:26
7
Telefonom: Nincs
Tartózkodási hely: Kaposvár
Gender:

Medálok

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#740

Hozzászólás Szerző: zozo67 »

Lehet csak ROM hiba is. Milyen van fent? Global? Lehet egy újraindítás. Egy gyari beállítások visszaállítása. Vagy másik rom-t feltenni?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

"Az az ember, aki nem olvas könyvet, semmiben sem különbözik attól az embertől, aki nem tud olvasni." Mark Twain
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi5”