[APP] Magyar Xiaomi / Mi Home

BullFrog
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017.05.10. 19:24
6
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4G

Re: [APP] Magyar Mi Home és plug-in

#391

Hozzászólás Szerző: BullFrog »

Pár hete kínaiul kapom magyar helyett az értesítéseket, másnál hasonló a helyzet? Nem nyúltam mi home-hoz, 5.1.5 volt fent hetek óta, és most hirtelen kínaiul makog pl a porszívó értesítésben.
Lehet, hogy hiába kapcsoltam ki az addonok frissítését, fogta és lefrissítette magától?

Másnál megy minden flottul?


T71
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2015.01.20. 14:25
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4G

Re: [APP] Magyar Mi Home és plug-in

#392

Hozzászólás Szerző: T71 »

Talán segítség.
Már nem emlékszem mit is csináltam, de nekem a telefonban kellett valamit át állítanom, utána megjöttek az értesítések.
Xiaomi redmi note 4.
Peter88
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017.01.11. 01:54
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: [APP] Magyar Mi Home és plug-in

#393

Hozzászólás Szerző: Peter88 »

Sziasztok

Megvan probléma a Security Master - Értesítéstisztító önálló életre kélt és blokkolta a Mi Home értesítéseit!
Kikapcsoltam és azóta megkapok rendesen minden értesítést! :)
csonkasz
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2014.11.12. 13:15
9
Telefonom: Egyéb

Re: [APP] Magyar Mi Home és plug-in

#394

Hozzászólás Szerző: csonkasz »

Nekem is ugyanígy van.

BullFrog » Ma, 14:34 írta:Pár hete kínaiul kapom magyar helyett az értesítéseket, másnál hasonló a helyzet? Nem nyúltam mi home-hoz, 5.1.5 volt fent hetek óta, és most hirtelen kínaiul makog pl a porszívó értesítésben.
Lehet, hogy hiába kapcsoltam ki az addonok frissítését, fogta és lefrissítette magától?

Másnál megy minden flottul?
retro88
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017.04.28. 14:44
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: [APP] Magyar Mi Home és plug-in

#395

Hozzászólás Szerző: retro88 »

Lehet, hogy tényleg a telefonok lesznek a hiba gyökerei.
A redmi 3s-en nekem sem érkeznek meg az értesítések, pedig már szerintem mindent átnéztem, de nem jön meg.
Jött egy dev frissítés a telóra, na azon megjöttek az értesítések, csak pár óra után vissza kellett álnom az előző ROM-ra mert letérdelt a teló. Az előző ROM-on megint nem jöttek az értesítések.
A letérdelős ROM-ot kihagytam, majd újra jött egy frissítés, ezen megint nem jönnek meg az értesítések, cserébe működik a teló...GGrrr...
xiaomi69
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.03.07. 23:06
9
Telefonom: Egyéb

Re: [APP] Magyar Mi Home és plug-in

#396

Hozzászólás Szerző: xiaomi69 »

Most, hogy megjött a második IP kamera a „XIAOMI CHUANGMI 720P”, itt már működött a motion detect, és az értesítés is, viszont ahogy átdugtam a kamerát a végső helyére, már nem működött a motion detect sem az értesítés, utána telefon újra indítással igen. Szóval nagyon hektikus az egész, valószínű a másik kameránál megpróbálok egy reset-et, de egyelőre nem működik stabilan egyik sem.
Illetve a felhőbe mentett rövid videókat csak én nem érem el, ha nem aktív éppenséggel az eszköz? (szerintem e
nnak pont az lenne a lényege, hogy a felhős rövid videókat el lehessen érni bármikor, még akkor is ha történik valami a kamerával…)
papzi57
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2018.01.20. 11:02
6
Telefonom: Egyéb

Re: [APP] Magyar Mi Home és plug-in

#397

Hozzászólás Szerző: papzi57 »

Nekem Mi Home-ból a 5.1.17 verzió van, és nem küld értesítéseket. A kis borítékot megnyitom, ott megvannak (angolul és kínaiul), de a telefonra nem küldi el.

Tapatalkkal küldve az én PRA-LX1 eszközömről
Faradit
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2018.01.27. 23:17
6
Telefonom: Egyéb

Re: [APP] Magyar Mi Home és plug-in

#398

Hozzászólás Szerző: Faradit »

Nekem a kamerám az app. szerint elérhető, de a megnyitásakor visszairányít a főoldalra, vagy is semmi kép vagy más lehetőség, pedig kamera elérhető állapotban van. De semmi egyéb beállításhoz nem férek hozzá. Xiaofang kamera. Mi lehet a gond?
Faradit
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2018.01.27. 23:17
6
Telefonom: Egyéb

Re: [APP] Magyar Mi Home és plug-in

#399

Hozzászólás Szerző: Faradit »

Na ne már, hogy csak Kínában műkszik egy elektromos kütyü? Ilyet még nem is hallottam. A Mihome app. felirat szint ezt jelzi, de ezt nem hiszem el, hogy helyfüggő lehet egy kamera, főleg, hogy Eu-s adapter van hozzá.
Az app által kiírt angol szöveg szerint csak szárazföldön, vagy is gondolom Cínában műdik. Létezik ilyen? Mert mint írtam még csak a beállításaihoz sem enged hozzáférést, pedig az app. Kínára van hangolva.
Akkor magyarul dobhatom a kukába a 25 dolláros kamerát?
nababika
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015.04.21. 22:29
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Pro

Re: [APP] Magyar Mi Home és plug-in

#400

Hozzászólás Szerző: nababika »

Igen van olyan kamera ami csak kinaban mukodik. De minthogy titkolod mirol van szo nem lehet tudni, hogy a tied olyan e. A termek oldalan szerepel, hogy only China. Gyanitom beleszaladtal egy ilyenbe.
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Smart Home”