Redmi 3S

lzsolt75
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2016.10.05. 12:01
7
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro
Gender:

Re: Redmi 3S

#1791

Hozzászólás Szerző: lzsolt75 »

Sziasztok!
Fiam használ még egy ilyen telefont, viszont az akku felpúposodott benne. Míg összejönne a cseretelefonra való, addig kicserélném az akkut. Van eseteleg valakinek elfekvőben? Vagy honnan érdemes nem túl drágán rendelni, ahonnan hamar megérkezik?

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 3 eszközömről



Xiaomi Mi 9T PRO (Raphael)
Peltar
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.10.08. 12:32
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Redmi 3S

#1792

Hozzászólás Szerző: Peltar »

Nekem tudta produkálni azt is hogy bekapcsolás, használat , majd SOD előtt kikapcsolás (nem engedtem lepihenni, már előtte kikapcsoltam)után töltőre dugva töltés közben is meg tudott fagyni, kb 5/1x . Pedig kikapcsolt állapotban való töltéskor csak a
MI logó jön be, majd az aksi képe a töltöttségi szintnek megfelelően, majd képernyő kialszik, lemegy alvó módba. Ha töltés közben már megfagy 5-ből 1x akkor mikor lehúzom a töltőről, a töltést jelző led sem alszik ki és zöldre sem vált, bekapcsolni is csak power gomb 12s nyomva tartása mellet lehet. Megérzésem szerint már bekapcsoláskor eldől hogy boot után normál használat közben ha elmegy alvóba akkor onnan már nem fog visszajönni. Ha van fent twrp, twrp-be lépve az alatt minden rendben, jól tölt, jól is jelzi, led is zöldül és ha lemegy pihizni akárhányszor be lehet kapcsolni. Teljesen ROM független a dolog. A gyári 2016.10 havi global dev
ROM alatt is ugyan ez van, ha nincs fent semmi, csak minden 100%-ban mint amikor megvettem, akkor is ugyan úgy megvan a hiba.
Ha majd kiderül mi van vele, majd megosztom.
Pinyo01
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.09.03. 07:24
4
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Redmi 3S

#1793

Hozzászólás Szerző: Pinyo01 »

Sziasztok!

Ezek az ertekek szerintetek normalisak? Par napja szarakodik a mobilnetem, gyorben lakom, mindig hasitott a net, most meg olyan, mintha 10evet visszaugrottam volna az idoben 4g helyett jo esetben 3g vagy sima G-t jelez a telefon, ritkan 4g. Az esetek 30%-aban tolti be a honlapokat.. mitol lehet ez?
Kép
Peltar
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.10.08. 12:32
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Redmi 3S

#1794

Hozzászólás Szerző: Peltar »

Majd remélem kapsz okosabb tanácsot is, de addig is, ha van másik telefon akárkinek, ami elméletileg jól működik, és amin szintén meg tudod nézni a jelerősséget nézd meg, lehet több oka is ha nem jó. Viszont ha közel hasonló az érték akkor nem nálad a hiba.
trogi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2014.10.12. 21:23
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Redmi 3S

#1795

Hozzászólás Szerző: trogi »

#1792
Nem említettem, de a töltésnél nekem is ugyanúgy bejátszik a mélykóma (mindig), mint neked.
Természetesen érdekel, hogy lehet-e vele egyáltalán csinálni valamit.

Jelenleg úgy hidalom át a problémát, hogy egy ASUS ZB555KL-t használok. :)
kettinger
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.11.16. 19:41
4
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s
Gender:

Re: Redmi 3S

#1796

Hozzászólás Szerző: kettinger »

Peltar írta: 2018.08.22. 13:14 Sziasztok!

Van egy igen érdekes problémám ha már itt sem tudtok megoldást rá akkor sehol. :(( :((
Alvó módba ha lemegy a telefon , a bekapcsoló gomb nem tudja felébreszteni, viszont a bekapcsoló gomb hibátlan.
(Ha bekapcsoló gomb segítségével küldöm alvóba , akkor a képernyő elsötétedése után várni kell 5-10s , utána fagy le)
Akár milyen ROM van fent, akár tiszta telepítésű fastboot gyári ahogy az Trebrona javasolta, vagy TWRP alól bármilyen AOSP, APEX, PIXEL ROM, a telefon ha lemegy alvó módba már nem lehet feléleszteni, lefagy, ki nem kapcsol, sőt merül (akár 25% egy este,) pedig a kijelző sötét marad. Csak a bekapcsoló gomb 13-15s nyomva tartásával lehet lehet újraindítani , aztán ameddig nem hagyom lemenni alvó módba rendesen lehet használni a telefont, ha alvó mód előtt akarom kikapcsolni ki lehet rendesen, bekapcsolni is be tudom rendesen 2s, tehát nálam az alvó mód = kóma.
Töltés: ha kikapcsolt állapotban teszem fel tölteni akkor is le tud fagyni, de legalább feltölti, itt is csak az újraindítás segít.,

TWRP: Ha fel van telepítve TWRP és fastbootba belépek a twrp menüjébe, ott várok addig amíg lemegy alvó módba, a bekapcsológomb mindig fel tudja éleszteni a telefont, 10-ből 10 szer. Ha több órára a TWRP-be hagytam akkor is a bekapcsológombra mindig feléled. Ha itt töltöm a telefont, rendesen feltölt, zöld led világít, ha lehúzom a töltőről, el is alszik rögtön. Ezért nem értem mi a franc lehet. Próbáltam SIM cserét is, vagy kivettem a SIM-et és SD-t is ugyan azt csinálja
ha hagyom lemenni alvó módba lefagy.
Más ötletem már nincs, mert ha a tiszta telepítés Trebrona mester útmutatása alapján sem segített akkor nem tudom mi.
Ha valakinek volt már ilyen, az kérem ossza meg , mi volt a megoldás, és az mennyire fájt

Találtam egy ilyet : "Sleep Of dead (SOD)" , erre Play áruházas megoldást is találtam, de ez nálam nem segített.
Egy másik program ami koppintásra altat, hangerő le fel gombra ébreszt, az néha néha segít, de ez így lutri.
Más ötletem nincs.

Köszi a türelmet ! ^:)^

Üdv
Peltar
Sziasztok!
Végül is van erre megoldás? Nekem ugyanezt csinálja a telóm és az egyik szerviz visszaadta azzal, hogy semmi baja (még szerencse, hogy nem kértek pénzt), a másik pedig azt válaszolta, hogy dobjam ki.
Üdv
kettinger
lzsolt75
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2016.10.05. 12:01
7
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro
Gender:

Re: Redmi 3S

#1797

Hozzászólás Szerző: lzsolt75 »

Sziasztok!
Nincs véletlenül valakinek elfekvőben egy töltő/ micro usb panelje redmi 3S-hez? Vagy esetleg egy kidobásra ítélt telója, amiből kinyerhetném? Sajnos tönkrement, amit ali-ról rendeltem még régebben, azon meg nem volt rajta a fél áramkör.
Előre is köszi!
Xiaomi Mi 9T PRO (Raphael)
Aliko01
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017.01.05. 19:21
7
Telefonom: Xiaomi Mi 9

Re: Redmi 3S

#1798

Hozzászólás Szerző: Aliko01 »

Sziasztok!
A mai nap folyamán elkezdet furán viselkedni a telefonom. A jobb oldali érintéseket nem veszi. Igazából a perem melletti kb. 5 mm-eren belüli dolgokat. Ha pl a felugró billentyűzetet nézem akkor a 0-ás helyett 9 eseket ír. Ez mondjuk áthidalható azzal, hogy számológép formátumba hozom elő a számokat (amikor a képernyő alsó középső részén vannak) de több appban is pont itt van a görgető menü, amihez így nem férek hozzá.Esetleg valakinek van valami tippje mi történhetet? Illetve hogy tudnám javítani? Nem eset le, nem ütődött sehova, más nyűgje nincs és újra is indítottam már
Előre is köszi a segítséget.
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Redmi 3S

#1799

Hozzászólás Szerző: rajen »

Hát ez képernyő csere lesz, de erősen javaslom, hogy azt a 10-20e pézt inkább egy új telefonba invesztáld.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
airon
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.12.01. 07:05
6
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2

Re: Redmi 3S

#1800

Hozzászólás Szerző: airon »

Sziasztok segítségre lenne szükségem van egy redmi 3s készülékem nagyon szeretem de van olyan hogy magától újra indul van olyan naponta de van olyan megy 2-3 nap és csak utánna csinálja na de vettem a fiamnak is egyet használtan az is ezt produkálja az egy nap 2- szer is csinálja mi lehet a gond ?
Válasz küldése

Vissza: “Redmi 3”