[MEDÁL] Redmi Note 3

Itt lehet medálokat szerezni (ideiglenesen kikapcsolva)
Lezárt
Avatar
MVSV
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1324
Csatlakozott: 2014.12.13. 21:22
9
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE
Tartózkodási hely: Magyarország, Fejér megye
 megköszönték: 2 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: [MEDÁL] Redmi Note 3

#41

Hozzászólás Szerző: MVSV »

Végre meg van! Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Qualcomm)!


Fő telefon: Mi11 Lite 5G NE
Tartalék: Redmi Note 9S
Nyugdíjas készülékeim (még mind működik):
Xiaomi Mi3, Redmi Note 3 Pro (Kenzo), Redmi Note 5 Pro (Whyred),
Kép
ajaszberenyi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2016.07.25. 09:01
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Re: [MEDÁL] Redmi Note 3

#42

Hozzászólás Szerző: ajaszberenyi »

Megvan egy ideje, imádom. Ez az androidbütykölés számomra egy teljesen új dolog volt, de tetszik :) Hoz magával mérgelődést is, főleg így, hogy első ilyen telefonom, első bütykölések.. Hál' istennek még nem volt belőle nagy problémám.
boszikaa
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016.08.15. 14:47
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Medálok

Re: [MEDÁL] Redmi Note 3

#43

Hozzászólás Szerző: boszikaa »

Nemrég rendeltük Spemallról (Logoutos kuponnal). Imádom :) Elöször kicsit megrettentem, hogy csak Play Store van rajta, de egy kis guglizással felpakoltam rá a Play szolgáltatásokat, Áruházat, Google logint, Gmailt. Letöröltem a kínai (letörölhetö) appokat, ami nem kellett és tilható volt lefagyasztottam. Nyithatnék bootloadert (csináltam már pár telefonon), rootolhatnék, magyaríthatnék, de nincs rá szükségem jelenleg. (Spyware-bloatware figyelö valós idöben fut). Szuper cucc :)

Sent from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk
Avatar
jobarathok
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2016.04.16. 16:44
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Medálok

Re: [MEDÁL] Redmi Note 3

#44

Hozzászólás Szerző: jobarathok »

Május óta van meg a RN3 Pro. Eredetileg webshopos (magyar) ROM-mal, de az állandó térerővesztés miatt nem régen felraktam egy Global Stable-t. Na, most már az erő velem van :) és az eddig sem kevés üzemidőm tovább javult. Egy brutál korrekt telefon, soha rosszabbat. Mondjuk mivel ár/érték arány "smucig" :D vagyok, így ez a tökéletes teló nekem (is)! :-bd
mikimo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2016.07.30. 19:29
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Medálok

Re: [MEDÁL] Redmi Note 3

#45

Hozzászólás Szerző: mikimo »

Néhány hónapja van meg a Redmi note 3 pro, és eddig nem okozott csalódást. Nemrég felkerült rá a Global Dev MIUI 8, és nagyon remélem, hogy az akku idő a későbbiekben javulni fog, mert most messze alatta van az eredeti 7-es MIUInak.
Talán majd az android 6 segít :D
Avatar
efbiaj
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2016.07.22. 20:24
7
Telefonom: Xiaomi Mi Max 3
Tartózkodási hely: BAZ

Re: [MEDÁL] Redmi Note 3

#46

Hozzászólás Szerző: efbiaj »

Lassan 3 hete sikerült megvásárolnom, miután szinte minden (még itthon maradt) barátomnak bevásároltunk belőle.
Nagyon meglepett mikor megérkezéskor konstantáltam, hogy milyen kis dobozba sikerült belepasszírozniuk a kínai kézműveseknek, amin ugye már nem lehet csodálkozni a kínai éttermi dobozok megtömésében való gyakorlatukat látva. :D

Mivel mindenki örült a készüléknek én is boldog voltam, aztán elszomorítottak, a hozzám hasonló nem fiatal de műszakilag olvasott barátok: ugye erre kapunk majd frissítést? Ekkor úgy éreztem, hogy több év után (anno Galaxy S2) beáldozom felesleges szabadidőmet, megmaradt agysejtjeimet és a telefonomat, hogy mindenkit megmentsek a miértnincsráandroidtíz válságtól és elmerültem a fórumok és hozzászólások mély és rögös bugyraiban.

Ezúton itt is köszönöm mindenkinek, aki időt és agysejteket nem kímélve segített romot varázsolni! :x ^:)^

A készülék egyébként hozta az elvárásokat, nálam ez az első androidos rendszerrel ellátott "vas", ami a 24 órás melóban, rendesen helyt áll. :-bd
tomtailor85
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2016.04.11. 13:34
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Medálok

Re: [MEDÁL] Redmi Note 3

#47

Hozzászólás Szerző: tomtailor85 »

1 hete használom előtte Mi4-em volt azelőtt Note 2. De eddig ez a legjobb teló! :)
rlz
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.08.14. 19:08
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Re: [MEDÁL] Redmi Note 3

#48

Hozzászólás Szerző: rlz »

Néhány napja használom, Samu Galaxy Note II-ről váltottam. Az S Pen hiánya kicsit még zavar, ezt leszámítva minden téren elégedett vagyok a vassal. Jelenleg biztos vagyok benne, hogy többet nem megyek vissza Samuékhoz.
Avatar
Yoda007
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.07.13. 23:29
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Re: [MEDÁL] Redmi Note 3

#49

Hozzászólás Szerző: Yoda007 »

Július óta gyűröm!

SOS választás volt mert nyaralni nem akartam kaksi telefonnal menni,
De úgy érzem pár óra alatt sikerült az egyik legjobb telót megvennem!
Főleg mióta a régi eustock os romot lecseréltem.

IMÁDOM :-D
batai15
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2014.03.08. 21:55
10
Telefonom: Xiaomi Mi3

Medálok

Re: [MEDÁL] Redmi Note 3

#50

Hozzászólás Szerző: batai15 »

Megrendeltem spemallról kuponnal a redmi note 3 prot grey 3/32gb.

Szentség törés, de én cm rommal fogom használni! Alig várom hogy meg legyen a telefon, egy p9-lite ot váltott.
Lezárt

Vissza: “Medálok”